Przebudowa dróg lokalnych w miejscowościach: Chełchy, Rożyńsk, Buniaki, Ruska Wieś i Regielnica, w których funkcjonowały dawne PPGR

Gmina Ełk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00354960
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00354960/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-16 14:56
Lokalizacja
Ełk, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4eb7b6f9-e343-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
8481831367
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

"PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGołdap, PL · lot 0
2 750 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00354960 z dnia 2023-08-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg lokalnych w miejscowościach: Chełchy, Rożyńsk, Buniaki, Ruska Wieś i Regielnica, w których funkcjonowały dawne PPGR

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ełk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671099

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki 28A

1.5.2.) Miejscowość: Ełk

1.5.3.) Kod pocztowy: 19-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.7.) Numer telefonu: 876194500

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@elk.gmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.elk.gmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://elk.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg lokalnych w miejscowościach: Chełchy, Rożyńsk, Buniaki, Ruska Wieś i Regielnica, w których funkcjonowały dawne PPGR

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4eb7b6f9-e343-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00354960

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00044164/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa dróg lokalnych w miejscowościach: Chełchy, Rożyńsk, Buniaki, Ruska Wieś i Regielnica, w których funkcjonowały dawne PPGR

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00192772

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KZP.271.3.12.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. Przebudowa dróg lokalnych w miejscowościach: Chełchy, Rożyńsk, Buniaki, Ruska Wieś i Regielnica, w których funkcjonowały dawne PPGR w ramach Programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych obejmującego budowę, rozbudowę oraz przebudowę dróg gminnych.
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, a następnie wykonanie przedsięwzięcia polegającej na przebudowie i rozbudowie dróg wewnętrznych:
1) droga gminna wewnętrzna w m. Chełchy
• wykonanie warstw konstrukcyjnych,
• wykonanie warstwy wyrównawczej i wiążącej,
• wykonanie krawężnika najazdowego,
• budowa zjazdów.
2) droga gminna w m. Rożyńsk
• wyrównanie pod nawierzchnie jezdni,
• wykonanie obramowania jezdni z krawężnika lekkiego najazdowego,
• budowa zjazdów i przebudowa zjazdów,
3) droga gminna wewnętrzna w m. Buniaki
• wyrównanie pod nowe nawierzchnie,
• wykonanie nowej nawierzchni jezdni,
• wymiana krawężników,
• przebudowa chodników.
4) droga gminna wewnętrzna w m. Ruska Wieś o dł. ok 0,16km
• rozbiórka istniejącej nawierzchni z kostki betonowej sześciokątnej,
• wykonanie warstw konstrukcyjnych,
• wykonanie nawierzchni jezdni,
• przebudowa chodników-dojść do budynków wielorodzinnych.
5) droga gminnej w m. Regielnica o dł. ok.0,3 km
• rozbiórka istniejących nawierzchni jezdni i chodników,
• wykonanie warstw konstrukcyjnych,
• wykonanie nowej nawierzchni chodników i dróg wewnętrznych,
• budowa zatok postojowych z kostki betonowej prostokątnej.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 5 - Projekt umowy oraz Załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2750000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2750000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2750000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8470000421

7.3.3) Ulica: Konstystucji 3 Maja 1A

7.3.4) Miejscowość: Gołdap

7.3.5) Kod pocztowy: 19-500

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2750000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-08-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane