Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych na dz. nr 938 od km 0+000 do km 0+470 w miejscowości Sułów
GMINA SUŁÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00355303
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00355303/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-17 08:19
- Lokalizacja
- Sułów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-048e271e-2235-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 9222942581
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00355303 z dnia 2023-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych na dz. nr 938 od km 0+000 do km 0+470 w miejscowości Sułów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SUŁÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368598
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sułów 63
1.5.2.) Miejscowość: Sułów
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-448
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@sulow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.sulow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-048e271e-2235-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych na dz. nr 938 od km 0+000 do km 0+470 w miejscowości Sułów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-048e271e-2235-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00355303
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00064056/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych na dz. nr 938 od km 0+000 do km 0+470 w miejscowości Sułów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00308746
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RR.271.20.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym pn. „Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych na dz. nr 938 od km0+000 do km 0+470 w miejscowości
Sułów”.
1) Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem przebudowę drogi w km od 0+000 do km 0+470 poprzez wyrównanie istniejącej nawierzchni tłuczniowej kruszywem kamiennym, wykonanie warstw konstrukcyjnych poszerzeń oraz wykonanie warstwy wiążącej i ścieralnej z betonu asfaltowego.
4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
1) dokumentacje projektowe w tym Materiały do zgłoszenia robót,
2) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
3) przedmiary robót,
4) projekt stałej organizacji ruchu,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych - „cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”
Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia na realizację robót budowlanych w ramach zadania
„Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych na dz. nr 938 od km 0+000 do km 0+470 w miejscowości Sułów” ogłoszonego w BZP w dniu 14 lipca 2023r. pod nr 2023/BZP 00308746/01, do upływu składania ofert tj. do dnia 01 sierpnia 2023r. do godz. 10.00 wpłynęła 1 oferta. Kryterium oceny ofert była cena oraz długość okresu gwarancji. Cena złożonej oferty wyniosła 523.871,27 zł brutto z terminem udzielenia gwarancji na okres 60 miesięcy. Maksymalna kwota, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zadania wynosi 460.626,77 zł brutto. Wobec tego, że kwota złożonej oferty znacznie przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zadania, zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 523871,27 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 523871,27 PLN
| 2023-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |