Dostawa preparatów do dezynfekcji powierzchni, narzędzi i skóry oraz dostawa chemii gospodarczej i akcesoriów do utrzymania czystości

Wojewódzki Zespół Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00355947
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-08-17 11:06
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8992228643
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Środki antyseptyczne i dezynfekcyjnePapier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwetyRękawice roboczeProdukty z tworzyw sztucznychMiotły i szczotki i inne artykuły różnego rodzajuAutomatyczne dozowniki mydłaAutomatyczne zasobniki na ręczniki papierowePojemniki i kosze na odpady i śmieciSpecjalistyczne produkty chemiczne

Wykonawcy

7 przyznanych

PAWEŁ PINKOWSKIWierzbno, PL
52 602,67 PLN
PON - PRAN KAROL PONETA SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL
21 040,87 PLN
CENTRUM ZAOPATRZENIA MEDYCZNEGO "CEZAL" SPÓŁKA AKCYJNA - WROCŁAWWrocław, PL
30 934,12 PLN
CENTRUM ZAOPATRZENIA MEDYCZNEGO "CEZAL" SPÓŁKA AKCYJNA - WROCŁAWWrocław, PL
38 445,5 PLN
POLSKIE CENTRUM CZYSTOŚCI K. SŁOTTA I A. WIATR SPÓŁKA JAWNAWrocław, PL
19 736,76 PLN
PON - PRAN KAROL PONETA SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL
10 114,68 PLN
CENTRUM ZAOPATRZENIA MEDYCZNEGO "CEZAL" SPÓŁKA AKCYJNA - WROCŁAWWrocław, PL
30 934,12 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.