Remont drogi gminnej w miejscowości Ligota Bialska
Gmina Biała
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00356028
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00356028/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-17 11:26
- Lokalizacja
- Biała, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-17f6305e-2a04-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7551912048
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00356028 z dnia 2023-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej w miejscowości Ligota Bialska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Biała
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413343
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 10
1.5.2.) Miejscowość: Biała
1.5.3.) Kod pocztowy: 48-210
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.7.) Numer telefonu: 774388531
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: j.zielinska@biala.gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.biala.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-17f6305e-2a04-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej w miejscowości Ligota Bialska2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17f6305e-2a04-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00356028
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00036072/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Remont drogi gminnej w miejscowości Ligota Bialska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00323773
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKZP.271.13.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
Wykonanie remontu drogi gminnej o długości 299 mb w Ligocie Bialskiej.
Prace remontowe polegać będą na:
- rozbiórka istniejącej nawierzchni bitumicznej,
- wykonanie wyrównania nawierzchni oraz miejscowych wzmocnień,
- wykonanie nawierzchni bitumicznej,
- uporządkowanie poboczy,
- odtworzenie oznakowania pionowego.
UWAGA .
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja techniczna i przedmiar prac budowlanych. Na zamierzenie dokonano zgłoszenia robót budowalnych nie wymagających pozwolenia na budowę.
Wykonawca zobligowany jest do :
- opracowanie dokumentacji powykonawczej obejmującej min.:
• dokumenty potwierdzające jakość wbudowanych materiałów,
• dokumenty świadczące o dopuszczeniu wyrobów do obrotu i powszechnego stosowania w budownictwie,
• oświadczenia Kierownika Robót (zgodnie z ustawą Prawo budowlane),
• protokoły odbioru robót.
Zadanie dofinansowane ze środków budżetu państwa w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzył przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 330.000,00 zł. Cena najkorzystniejszej oferty wyniosła 425 901,03 zł, okres gwarancji 72 miesiące.| 2023-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |