Dostawa artykułów spożywczych dla dwóch jednostek obsługiwanych przez Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Ciechanowie w okresie od 01.09.2023 -31.12.2023 r.

Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Ciechanowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00356162
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-08-17 11:52
Lokalizacja
Ciechanów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5662028810
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieProdukty mleczarskieProdukty mięsneRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybOwoce, warzywa i podobne produkty

Wykonawcy

4 przyznane

PIEKARNIA JAGÓDKA ARTUR I MARIUSZ KOMORSCY S.C.Sońsk, PL
10 000 PLN
ANNA SIEKIERKOWysokie Mazowieckie, PL
30 000 PLN
ANNA SIEKIERKOWysokie Mazowieckie, PL
16 000 PLN
ANNA SIEKIERKOWysokie Mazowieckie, PL
10 000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.