„Plac sportowo-rekreacyjny w miejscowości Młodziejowice” – postępowanie nr 2
Gmina Michałowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00356582
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00356582/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-17 13:24
- Lokalizacja
- Michałowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7ddbaff3-2d10-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5130060109
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00356582 z dnia 2023-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Plac sportowo-rekreacyjny w miejscowości Młodziejowice”
– postępowanie nr 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Michałowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555714
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Józefa Piłsudskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Michałowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-091
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 12 388 57 40
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@michalowice.malopolska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.michalowoce.malopolska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7ddbaff3-2d10-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Plac sportowo-rekreacyjny w miejscowości Młodziejowice”– postępowanie nr 2
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ddbaff3-2d10-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00356582
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00089920/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Plac sportowo-rekreacyjny w miejscowości Młodziejowice - postępowanie nr 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00329653
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.14.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.: „Plac sportowo-rekreacyjny w miejscowości Młodziejowice”, dz. nr 68/19, miejscowość Młodziejowice, gmina Michałowice, powiat krakowski, woj. małopolskie.
2. Zadanie objęte jest:
1) Decyzją Starosty Krakowskiego Nr AB.V.1.595.2023 z dnia 15.06.2023 r. udzielającą pozwolenia na budowę i zatwierdzającą projekt zagospodarowania terenu oraz projekt architektoniczno-budowlany,
2) Pozwoleniem Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Krakowie Nr ZN-III.5142.5.2023 z dnia 30 marca 2023 r. na prowadzenie robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków,
3) Pozwoleniem Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Krakowie Nr ZN-III.5146.181.2023 z dnia 15 maja 2023 r. na prowadzenie prac pielęgnacyjnych przy zabytkach będących parkami albo innego rodzaju zorganizowanej zieleni na terenie nieruchomości wpisanej do rejestru zabytków.
3. Zakres prac w szczególności obejmuje:
1) przygotowanie terenu,
2) wyposażenie placu sportowo-rekreacyjnego w urządzenia sportowe i rekreacyjne wraz z montażem,
3) wykonanie robót budowlano montażowych wraz z zagospodarowaniem zieleni,
4) tablica informacyjna wraz z regulaminem.
4. Przedmiot zamówienia należy realizować zgodnie z:
1) dokumentacją projektową:
a) Projekt zagospodarowania działki – (zał. Nr 8.1 do SWZ),
b) Projekt nasadzeń – (zał. Nr 8.2 do SWZ),
2) pozwoleniami:
a) Pozwolenie na budowę – (zał. Nr 9.1 do SWZ),
b) Pozwolenie Konserwatorskie roboty – (zał. Nr 9.2 do SWZ),
c) Pozwolenie Konserwatorskie zieleń – (zał. Nr 9.3 do SWZ),
3) Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – (zał. Nr 10 do SWZ),
4) przedmiarem prac – (zał. Nr 11 do SWZ),
5) projektowanymi postanowieniami umowy – (zał. Nr 12 do SWZ),
6) uzgodnieniami, opiniami, decyzjami administracyjnymi,
7) niniejszą Specyfikacją Warunków Zamówienia.
5. Wyżej wymienione dokumenty mają być traktowane jako wzajemnie uzupełniające się.
UWAGA: Zakres prac obejmuje wykonanie wyłącznie elementów określonych w przedmiarze prac – załącznik nr 11 do SWZ (dokumentacja projektowa zawiera szerszy zakres prac, który nie będzie w całości realizowany w ramach przedmiotowego zamówienia).
6. Przedmiotowe zadanie jest współfinansowane ze środków budżetu Województwa Małopolskiego w ramach projektu „Małopolska infrastruktura rekreacyjno – sportowa - MIRS” w 2023 roku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
Uzasadnienie prawne:
Mając na uwadze powyższe, zachodzi przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2023-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |