Budowa dróg gminnych w Trzebnicy – ul. Zielonego Dębu i ul. Bukowej
Gmina Trzebnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00356687
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00356687/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-17 13:46
- Lokalizacja
- Trzebnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2a42da29-15a7-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 9151603770
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00356687 z dnia 2023-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dróg gminnych w Trzebnicy – ul. Zielonego Dębu i ul. Bukowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935135
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. M. J. Piłsudskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Trzebnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.trzebnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/trzebnica1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa dróg gminnych w Trzebnicy – ul. Zielonego Dębu i ul. Bukowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a42da29-15a7-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00356687
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00079243/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa dróg gminnych w Trzebnicy (ul. Zielonego Dębu i ul. Bukowej)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00293557
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Przedmiotem zamówienia jest budowa drogi kl. D, w zakresie jezdni, chodników, zjazdów i poboczy wraz z odwodnieniem. W projekcie wykonawczym wprowadzono zmianę konstrukcji nawierzchni (w stosunku do zatwierdzonej dokumentacji) z płyt betonowych na nawierzchnię bitumiczną, co zgodnie z kwalifikacją projektanta nie stanowi istotnego odstępstwa od zatwierdzonej dokumentacji.
Prace niezbędne do wykonania:
a. wykonanie rozbiórki płyt betonowych z załadunkiem, przewiezieniem na odległość do 1,5 km i rozładunkiem,
b. powiadomienie gestorów sieci, przed przystąpieniem do robót ziemnych, o fakcie rozpoczęcia robót,
c. wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu,
d. zapewnienie dojścia i dojazdu mieszkańcom sąsiadujących bloków oraz służbom komunalnym i ratowniczym,
e. wykonanie robót ziemnych,
f. wykonanie konstrukcji jezdni o nawierzchni bitumicznej, zjazdów oraz chodników z kostki betonowej,
g. wykonanie (ustawienie) krawężników, obrzeży i ścieków betonowych,
h. wykonanie poboczy z kruszywa
i. wykonanie studzienek burzowych i przykanalików
UWAGA!
1) w cenie oferty Wykonawca winien sporządzić projekt, uzyskać zatwierdzenie, dokonać powiadomień i wynieść w terenie Organizację Ruchu Tymczasowego - „ORT”,
2) nawierzchnię jezdni należy wykonać zgodnie z projektem wykonawczym, tj. masy bitumicznej,
3) Wykonawca winien ustanowić Kierownika Budowy, spełniającego wymagania określone przepisami Prawa Budowlanego,
4) W cenie ofertowej należy ująć wykonanie podłączeń wpustów deszczowych do istniejącej sieci kanalizacji deszczowej. Projekt techniczny wykonania podłączeń wpustów zostanie przekazany Wykonawcy po podpisaniu umowy.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią zapisy w § 1 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ oraz Opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „OPZ” stanowiący załącznik nr 1 do SWZ, w tym również Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWIORB). Przedmiar robót jest materiałem pomocniczym i nie stanowi opisu przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2669452,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3463861,46 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2669452,64 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PB Haus Sp. z o.o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6972375127
7.3.4) Miejscowość: Leszno
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Budowa drogi o nawierzchni bitumicznej - Brukpol sp. z o.o.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2669452,64 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2023-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |