Rewitalizacja Parku im. Magdaleny Abakanowicz w Raszynie – etap I
Gmina Raszyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00356792
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00356792/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-17 14:11
- Lokalizacja
- Raszyn, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-27c3e430-3109-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5342488243
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00356792 z dnia 2023-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja Parku im. Magdaleny Abakanowicz w Raszynie – etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Raszyn
1.3.) Oddział zamawiającego: Raszyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269232
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 2a
1.5.2.) Miejscowość: Raszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-090
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publ@raszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://raszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-27c3e430-3109-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja Parku im. Magdaleny Abakanowicz w Raszynie – etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-27c3e430-3109-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00356792
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot umowy jest współfinansowany w ramach programu „Green Areas and Outdoor Life” na realizację projektu pn.: „Rewitalizacja Parku Raszyńskiego im. Magdaleny Abakanowicz, ul. J. Wybickiego 7, 05-090 Raszyn”. Podmiotem Finansującym jest Zarząd Pracowniczej Fundacji VKR Group – Employee Foundation of the VKR Group z siedzibą Breeltevej 18, 2970 Horsholm, Dania.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00336471
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.23.2023.DC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie robót budowlano-montażowych wraz z zagospodarowaniem terenu w ramach Rewitalizacji parku im. Magdaleny Abakanowicz w Raszynie – etap I.
Przedmiotowa inwestycja realizowana będzie na terenie Parku im. Magdaleny Abakanowicz w Raszynie, który jest funkcjonującym terenem zie¬leni publicznej. Park sąsia¬duje z obiektami o podobnej funkcji.
Zakres I etapu inwestycji będzie realizowany na terenie działek nr ew.: 824/3, 824/5, 824/6, 824/7, 824/29, 884/4, 884/5, 884/3, obręb 0014, w Raszynie.
Zakres inwestycji obejmuje:
- Budowę toalety kontenerowej wraz z instalacjami.
- Budowę tężni solankowej wraz z instalacjami.
- Budowę nawierzchni w zakresie nawierzchni drewnianej przy tężni.
- Budowę nawierzchni z kostki betonowej nawierzchni przy toalecie.
- Instalację poidełka.
- Montaż elementów małej architektury: ławek z oparciem, ławek typu szezlong, koszy, tablicy informacyjnej, stojaków rowerowych.
- Wymianę 4 latarni parkowych wraz z wymianą fragmentu instalacji zasilającej.
- Budowę części instalacji CCTV.
- Budowę przyłącza wodociągowego, kanalizacyjnego oraz energetycznego.
Parametry zaprojektowanych obiektów budowlanych:
1) Toaleta kontenerowa:
- powierzchnia zabudowy – 8,32 m2,
- powierzchnia użytkowa – 4,22 m2,
- kubatura – 23,55 m3,
- wysokość budynku – 3,05 m,
- wymiary budynku: szerokość – 2,36 m; długość – 3,52 m;
2) Tężnia solankowa o długości: 3,5m, szerokości 2,34m oraz wysokości 3,05 m.
Przedmiot umowy jest współfinansowany w ramach programu „Green Areas and Outdoor Life” na realizację projektu pn.: „Rewitalizacja Parku Raszyńskiego im. Magdaleny Abakanowicz, ul. J. Wybickiego 7, 05-090 Raszyn”. Podmiotem Finansującym jest Zarząd Pracowniczej Fundacji VKR Group – Employee Foundation of the VKR Group z siedzibą Breeltevej 18, 2970 Horsholm, Dania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.W postępowaniu wpłynęła jedna oferta, której wartość przewyższa kwotę przeznaczoną na realizację zamówienia
| 2023-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |