„Dostawa oleju opałowego lekkiego do Szkoły Podstawowej im. Wandy Dobaczewskiej w Gąsawie na rok 2025”
Szkoła Podstawowa im. Wandy Dobaczewskiej w Gąsawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00089883
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00089883/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-05 10:46
- Lokalizacja
- Gąsawa, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fc6a5607-4e9e-4032-a19b-291cac903981
- Identyfikator
- 5621593714
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00089883 z dnia 2025-02-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa oleju opałowego lekkiego do Szkoły Podstawowej im. Wandy Dobaczewskiej w Gąsawie na rok 2025”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa im. Wandy Dobaczewskiej w Gąsawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000556750
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Leszka Białego 6
1.5.2.) Miejscowość: Gąsawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-410
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 523025003
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spgasawa@gasawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sp.gasawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10194731.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa oleju opałowego lekkiego do Szkoły Podstawowej im. Wandy Dobaczewskiej w Gąsawie na rok 2025”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc6a5607-4e9e-4032-a19b-291cac903981
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00089883
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00099670/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 DOSTAWA OLEJU OPAŁOWEGO LEKKIEGO DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. WANDY DOBACZEWSKIEJ W GĄSAWIE NA ROK 2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00626592
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP.261.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 170334,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego
do kotłowni Szkoły Podstawowej im. Wandy Dobaczewskiej w Gąsawie w okresie
od 1 stycznia 2025 do 31 grudnia 2025 r. w ilości około 55 000 litrów. Pojedyncza dostawa wynosić będzie max. 10 000 litrów, a minimalne zamówienie wynosić będzie 3000 litrów. Faktyczna ilość zamawianego oleju zależna będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego (spowodowanych np. warunkami atmosferycznymi). W takim przypadku Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie odpowiadające wartości faktycznie dostarczonego przedmiotu zamówienia. Wykonawcy nie będzie przysługiwało żadne roszczenie względem Zamawiającego z tytułu niewykorzystania pełnej ilości oleju. Jednocześnie Zamawiający gwarantuje minimalny zakup wielkości 40% ze wskazanej szacunkowej ilości 55 000 litrów.
2. Olej opałowy lekki (CPV 09135100-5) powinien spełniać nw. wymagania określone
w normie PN – C96024: 2020-12-wersja polska.
− wartość opałowa – min. 42,6 MJ/kg;
− temperatura zapłonu – min. + 56°C;
− zawartość siarki – max. 0,100% (m/m)
− gęstość w temperaturze + 15°C – max. 0,86g/cm3
3. W ofercie należy podać cenę ofertową netto i brutto za 1 litr oleju do czterech miejsc
po przecinku przy temperaturze 15°C. Cenę ofertową należy przyjąć na podstawie notowanej ceny oleju opałowego lekkiego zamieszczonej na stronie internetowej producenta oleju aktualnej na dzień 4 grudnia 2024 r. uwzględniając upust i marżę oferenta. Marża i upust wyrażone w złotych, nie mogą ulec zmianie w ciągu całego okresu realizacji umowy.
4. Olej opałowy lekki dostarczony do wskazanego miejsca w ust. 1 w ilości wskazanej przez Zamawiającego w zależności od potrzeb tj. w zależności od faktycznego zużycia w czasie mroźnej lub mniej mroźnej zimy.
5. Zamawiający zastrzega sobie prawo niewykorzystania w okresie realizacji umowy
w pełnej ilości zapotrzebowania określonego w SWZ, z zastrzeżeniem pkt IV.1 zdanie ostatnie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135100-5 - Olej opałowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 170334,55 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 178365,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 170334,55 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. PETROMOT - Tadeusz Dębowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6650013855
7.3.3) Ulica: ul. Konińska 45
7.3.4) Miejscowość: Skulsk
7.3.5) Kod pocztowy: 62-560
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
80%
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 170334,55 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-31| 2025-02-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |