Modernizacja pomieszczeń Urzędu Gminy Jaworze - postępowanie nr 2
Gmina Jaworze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00358282
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00358282/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-18 12:00
- Lokalizacja
- Jaworze, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-839738f9-23c1-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 9372648357
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00358282 z dnia 2023-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pomieszczeń Urzędu Gminy Jaworze - postępowanie nr 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jaworze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182261
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zdrojowa 82
1.5.2.) Miejscowość: Jaworze
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-384
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 33 828 66 43
1.5.8.) Numer faksu: 33 828 66 01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.pub@jaworze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jaworze.bip.info.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/gminajaworze1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja pomieszczeń Urzędu Gminy Jaworze - postępowanie nr 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-839738f9-23c1-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00358282
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00019599/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja pomieszczeń Urzędu Gminy Jaworze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00312209
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SRF.271.0009.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 159067,50 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 123071,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji pomieszczeń Urzędu Gminy Jaworze – ul. Zdrojowa 82, 43-384 Jaworze. Zakres robót został określony w dokumentacji technicznej opisującej przedmiot zamówienia (załącznik nr 5 do SWZ) i jest tożsamy z załączonymi do dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia przedmiarami robót.
Uwaga – przedmiot zamówienia objęty niniejszym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego SRF.271.0009.2023 dotyczy biur nr 102,103,104 i 110 Urzędu Gminy Jaworze i jest tożsamy z przedmiarami robót dla tych pomieszczeń.
Szczegółowy zakres zadań Wykonawcy zamówienia opisany został w SWZ oraz jej załącznikach, w tym w szczególności załączniku nr 5 (Opis Przedmiotu Zamówienia), na który składają się: rysunki poglądowe – rzuty pomieszczeń (nr 102, 103, 104 i 110), opracowanie - wytyczne do realizacji prac w zakresie wzmocnienia konstrukcji drewnianej stropu, przedmiary robót oraz STWiOR.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45442100-8 - Roboty malarskie
45432130-4 - Pokrywanie podłóg
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn. "Modernizacja pomieszczeń Urzędu Gminy Jaworze - postępowanie nr 2" (znak postępowania: SRF.271.0009.2023), do upływu terminu składania ofert - tj. do dnia 11.08.2023 r. do godziny 10:00, do Zamawiającego - Gminy Jaworze nie wpłynęła żadna oferta. Mając na uwadze powyższe, Zamawiający unieważnił postępowanie SRF.271.0009.2023 na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Nie dotyczy.| 2023-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |