SZP/242-010/2025 Doprowadzenie mediów do symulatorów szynowych oraz tunelu aerodynamicznego wraz z pracami towarzyszącymi w hali budynku C-7 Politechniki Wrocławskiej – w trybie zaprojektuj i wybuduj
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00089969
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00089969/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-05 11:05
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ae0ba1e7-a322-4e96-8643-bde8f05c7016
- Identyfikator
- 000001614
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00089969 z dnia 2025-02-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SZP/242-010/2025 Doprowadzenie mediów do symulatorów szynowych oraz tunelu aerodynamicznego wraz z pracami towarzyszącymi w hali budynku C-7 Politechniki Wrocławskiej – w trybie zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zakupów i Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: wyb. Stanisława Wyspiańskiego 27
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-370
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ewa.modlinger@pwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przetargi.pwr.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ae0ba1e7-a322-4e96-8643-bde8f05c70161.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SZP/242-010/2025 Doprowadzenie mediów do symulatorów szynowych oraz tunelu aerodynamicznego wraz z pracami towarzyszącymi w hali budynku C-7 Politechniki Wrocławskiej – w trybie zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae0ba1e7-a322-4e96-8643-bde8f05c7016
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00089969
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00011006/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 .Doprowadzenie mediów do symulatorów szynowych oraz tunelu aerodynamicznego wraz z pracami towarzyszącymi w hali bud C7 PWr.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00048928
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP/242-010/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana w trybie zaprojektuj i wybuduj na Doprowadzenie mediów do symulatorów szynowych oraz tunelu aerodynamicznego wraz z pracami towarzyszącymi w hali budynku
C-7 Politechniki Wrocławskiej przy pl. Grunwaldzkim 11 we Wrocławiu.
2. Przedmiot zamówienia przewidziany do realizacji w systemie „zaprojektuj i wybuduj” składa się z dwóch etapów:
a) ETAP I:
wykonanie inwentaryzacji budowlanej w zakresie niezbędnym do wykonania prac projektowych,
opracowanie dokumentacji projektowej wraz uzyskaniem niezbędnych opinii, uzgodnień - w wymaganym zakresie;
wykonanie pozostałych opracowań potrzebnych w celu realizacji niniejszej umowy.
b) ETAP II:
realizacja robót w zakresie opisanym w dokumentacji stworzonej w ramach realizacji Etapu I niniejszej umowy;
uzyskanie uzgodnień, certyfikatów oraz innych dokumentów koniecznych na tym etapie realizacji umowy;
opracowanie dokumentacji powykonawczej budowlanej.
3. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ – Program Funkcjonalno-Użytkowy wraz z załącznikami. Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się w Załącznik nr 2 do SWZ stanowiącym wzór umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie została złożona żadna oferta.| 2025-02-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |