Przebudowa boisk w ramach projektu „ Zgierskie szkoły inkubatorem kompetencji kluczowych niezbędnych w wykonywaniu zawodów przyszłości w Szkole Podstawowej nr 1, Szkole Podstawowej nr 4 i (...)"
Gmina Miasto Zgierz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00358459
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00358459/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-18 12:34
- Lokalizacja
- Zgierz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c431841d-2bad-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7322037248
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00358459 z dnia 2023-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa boisk w ramach projektu „ Zgierskie szkoły inkubatorem kompetencji kluczowych niezbędnych w wykonywaniu zawodów przyszłości w Szkole Podstawowej nr 1, Szkole Podstawowej nr 4 i (...)"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Zgierz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057721
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Jana Pawła II 16
1.5.2.) Miejscowość: Zgierz
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umz.zgierz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zgierz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/umz.zgierz/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa boisk w ramach projektu „ Zgierskie szkoły inkubatorem kompetencji kluczowych niezbędnych w wykonywaniu zawodów przyszłości w Szkole Podstawowej nr 1, Szkole Podstawowej nr 4 i (...)"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c431841d-2bad-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00358459
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00046984/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Zgierskie szkoły inkubatorem kompetencji kluczowych w wykonywaniu zawodów przyszłości w Szkole Podstawowej nr 1, Szkole Podstawowej nr 4 i Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie współfinansowane jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 w ramach osi priorytetowej VII – infrastruktura dla usług społecznych, Działanie VII.4 Edukacja, Poddziałanie VII.4.3 Edukacja ogólna2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00328746
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PŚ.271.28.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest:
1. Przebudowa 2 boisk sportowych wraz z wyposażeniem (Szkoła Podstawowa nr 4, Samorządowe Liceum Ogólnokształcące/Szkoła Podstawowa nr 1),
2. Usunięcie kolizji z siecią kanalizacyjną (Szkoła Podstawowa nr 4, Samorządowe Liceum Ogólnokształcące/Szkoła Podstawowa nr 1),
3. Budowa chodnika z kostki betonowej wraz z podjazdem dla niepełnosprawnych do drzwi szkoły (Szkoła Podstawowa nr 4),
4. Wykonanie utwardzenia terenu na potrzeby przejazdu samochodów dostawczych do obsługi szkoły, od wjazdu do wejścia technicznego do zaplecza kuchennego obiektu (Samorządowe Liceum Ogólnokształcące/Szkoła Podstawowa nr 1).
w trybie „zaprojektuj i wybuduj”, polegającym na wykonaniu dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych prawem uzgodnień i pozwoleń oraz robót budowlanych w ramach projektu „Zgierskie szkoły inkubatorem kompetencji kluczowych niezbędnych w wykonywaniu zawodów przyszłości w Szkole Podstawowej nr 1, Szkole Podstawowej nr 4 i Samorządowym Liceum Ogólnokształcącym”, zgodnie z Program Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym załącznik do Opisu przedmiotu zamówienia, aktualnie obowiązującymi przepisami prawa, normami oraz sztuką budowlaną, z zastrzeżeniem postanowień Opisu Przedmiotu Zamówienia.
Zamawiający wymaga w zakresie realizacji zamówienia zatrudnienia przez Wykonawcę i Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane niżej czynności: roboty budowlane.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie została złożona żadna oferta.| 2023-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |