Remont okapu dachu nad niecką basenu od ul. Sportowej w budynku Centrum Sportu Raszyn
Gmina Raszyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00358572
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00358572/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-18 12:53
- Lokalizacja
- Raszyn, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4de551ec-0b69-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
- Identyfikator
- 5342488243
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00358572 z dnia 2023-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont okapu dachu nad niecką basenu od ul. Sportowej w budynku Centrum Sportu Raszyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Raszyn
1.3.) Oddział zamawiającego: Raszyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269232
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 2a
1.5.2.) Miejscowość: Raszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-090
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publ@raszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://raszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4de551ec-0b69-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont okapu dachu nad niecką basenu od ul. Sportowej w budynku Centrum Sportu Raszyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4de551ec-0b69-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00358572
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00261567
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.16.2023.IW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont budynku krytej pływalni w strefie okapu dachu niecki basenu od strony ul. Sportowej na podstawie opracowanych zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami oraz normami europejskimi:
- projektu zagospodarowania terenu
- projektu architektoniczno-budowlanego remontu
- załączników
- szczegółowych specyfikacji technicznych
- przedmiaru robót
w celu zapewnienia możliwości dalszego bezpiecznego użytkowania budynku krytej pływalni oraz odpowiedniego zabezpieczenia budynku przed czynnikami atmosferycznymi.
Ogólny zakres prac:
Na realizację zadania składa się przeprowadzenie remontu budynku krytej pływalni w strefie okapu niecki basenu od strony ul. Sportowej. Zakres robót budowlano-instalacyjnych będzie obejmował: demontaż elementów z wywozem oraz utylizacją, rozbiórkę części elewacji, malowanie antykorozyjne podkonstrukcji stalowej, montaż pasa podłużnego podkonstrukcji koryta rynnowego, montaż dna koryta rynnowego, montaż klina oporowego dna koryta, montaż boków koryta rynnowego i czapki koryta, wykonanie otworów na wpusty rynnowe, wykonanie pokrycia papowego, montaż obudowy maskownicy podkonstrukcji stalowej, wykonanie podokienników oraz obróbek blacharskich z rurami spustowymi, wykonanie docieplenia ściany z oknami oraz stropodachu, wykonanie elewacji na kominach, wykonanie podsufitki dachowej, wykonanie instalacji elektrycznej oraz prace porządkowe.
W/w roboty należy wykonać zgonie z załączonymi projektami wykonawczymi, STWiORB oraz opisem przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 268874,15 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 268874,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 268874,15 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dach Holding Hanbud Sp. Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017166204
7.3.3) Ulica: Sportowa 12
7.3.4) Miejscowość: Raszyn
7.3.5) Kod pocztowy: 05-090
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Michał Olszewski - nadzór prac, Firma Opus Marlena Kiech - Robocizna, Tomasz Sobieski - kierownik budowy
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 268874,15 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |