Wykonanie prac budowlanych na dwóch kondygnacjach Oddziału Pielęgnacyjnego (gabinet zabiegowy oraz aneksy pielęgniarskie I, II piętro) w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym SPZOZ w Stalowej Woli
Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00359028
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00359028/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-18 14:31
- Lokalizacja
- Stalowa Wola, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-47591672-2d23-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8652158501
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00359028 z dnia 2023-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac budowlanych na dwóch kondygnacjach Oddziału Pielęgnacyjnego (gabinet zabiegowy oraz aneksy pielęgniarskie I, II piętro) w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym SPZOZ w Stalowej Woli
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830466262
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: J. Dąbrowskiego 5
1.5.2.) Miejscowość: Stalowa Wola
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-464
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 158448618
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.zpo@interia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zpo.stalowowolski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-47591672-2d23-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac budowlanych na dwóch kondygnacjach Oddziału Pielęgnacyjnego (gabinet zabiegowy oraz aneksy pielęgniarskie I, II piętro) w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym SPZOZ w Stalowej Woli2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47591672-2d23-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00359028
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00188983/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 "Wykonanie prac budowlanych na dwóch kondygnacjach Oddziału Pielęgnacyjnego (gabinet zabiegowy oraz aneksy pielęgniarskie I, II piętro) w Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym w Stalowej Woli".
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00331137
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPO/PN/343-3/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac budowlanych na dwóch kondygnacjach Oddziału Pielęgnacyjnego (gabinet zabiegowy oraz aneksy pielęgniarskie I i II piętro) w ZPO w Stalowej Woli.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45215200-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki społecznej
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
33192000-2 - Meble medyczne
33100000-1 - Urządzenia medyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu złożono 2 oferty. Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 320 000 zł. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty do poziomu najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 438662,52 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 494360,88 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |