„Przeprowadzenie zajęć terapeutycznych dla dzieci w ramach realizacji zadań z zakresu administracji rządowej wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”

SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 19 IM. BŁ.KS.STEFANA WINCENTEGO FRELICHOWSKIEGO W TORUNIU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00359078
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-08-18 14:44
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8792228414
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi edukacji specjalnejUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi rehabilitacyjne

Wykonawcy

14 przyznanych

Katarzyna BielickaToruń, PL
24 897 PLN
Aleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
24 897 PLN
Centrum Edukacji Atut - Dolny Śląsk S.C. CL Sp. z o.o.BRZEG, PL
16 990 PLN
Centrum Edukacji Atut - Dolny Śląsk S.C. CL Sp. z o.o.BRZEG, PL
16 990 PLN
Sylwia OrleańczykToruń, PL
16 990 PLN
Anna WiśniewskaToruń, PL
15 111 PLN
Lucyna RepelowiczToruń, PL
14 940 PLN
Centrum Edukacji Atut - Dolny Śląsk S.C. CL Sp. z o.o.BRZEG, PL
15 291 PLN
Centrum Edukacji Atut - Dolny Śląsk S.C. CL Sp. z o.o.BRZEG, PL
15 291 PLN
Gabinet Terapii Integracji Sensorycznej Justyna KurekToruń, PL
27 000 PLN
Mirosława Dziekońska-KurkowskaToruń, PL
25 197 PLN
Centrum Edukacji Atut - Dolny Śląsk S.C. CL Sp. z o.o.BRZEG, PL
7645,5 PLN
Milena PopławskaObrowo, PL
7559,1 PLN
Aleksandra Kuławkowska, Kamila Biała, Angelika Poddubik, Patrycja SmolarczukSępólno Krajeńskie, PL
7559,1 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.