Modernizacja dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 217, Warszawa, ul. Paderewskiego 45

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Rembertów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00359193
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00359193/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-18 15:56
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4af3d33e-fa0f-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyWykonywanie pokryć dachowychRoboty rozbiórkowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00359193 z dnia 2023-08-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 217, Warszawa, ul. Paderewskiego 45

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Rembertów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. gen. A. Chruściela 28

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 04-401

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rembertow.wzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rembertow.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 217, Warszawa, ul. Paderewskiego 45

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4af3d33e-fa0f-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00359193

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00015015/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Modernizacja dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 217, Warszawa, ul. Paderewskiego 45

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00230997

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-VIII-WZP.271.11.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 180354,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest modernizacja dachu Szkoły Podstawowej nr 217, ul. Paderewskiego 45 w Warszawie. Należy wykonać nowe pokrycia dachów z wymianą obróbek.

Przewidywany zakres prac:
aa) prace przygotowawcze:
- zabezpieczenie połaci dachowych i kominów na czas prac,
- barierki ochronne,
- ustawianie rusztowań z demontażem,
b) rozbiórkowe i demontażowe:
- demontaż rur spustowych i obróbek blacharskich (attyk i kominów),
- demontaż odcinków rynien w złym stanie,
- demontaż wyłazów dachowych
- demontaż instalacji odgromowej,
- demontaż opraw oświetlenia elewacji,
c) prace budowlane:
- kotwienie elementów do mocowania obróbek i rynien, zgodnie z rysunkami detalu,
d) prace montażowe:
- montaż nowych obróbek attyk i kominów,
- montaż nowych rur spustowych ,
- montaż nowych wyłazów dachowych,
- montaż nowych fragmentów rynien w miejsce uszkodzonych,
- ponowny montaż instalacji odgromowej z wykorzystaniem elementów istniejących, podłączenie do istniejących zwodów,
- montaż nowych opraw oświetlenia elewacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

wszystkie złożone w postępowaniu oferty podlegały odrzuceniu
2023-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane