Remont sali gimnastycznej, klatek schodowych, słupów konstrukcyjnych oraz wymianę i montaż klimatyzatorów na korytarzu I piętra w budynku CV Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie
CV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.ZBIGNIEWA HERBERTA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00359540
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00359540/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-21 09:29
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2a69b242-2d44-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5242510931
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00359540 z dnia 2023-08-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sali gimnastycznej, klatek schodowych, słupów konstrukcyjnych oraz wymianę i montaż klimatyzatorów na korytarzu I piętra w budynku CV Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.ZBIGNIEWA HERBERTA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015765277
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Vincenta van Gogha 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-188
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 8844380
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lo105@edwarszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cvlo.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/dbfobialoleka.pl/public/postepowanie?postepowanie=506216081.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont sali gimnastycznej, klatek schodowych, słupów konstrukcyjnych oraz wymianę i montaż klimatyzatorów na korytarzu I piętra w budynku CV Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a69b242-2d44-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00359540
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00030262/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont sali gimnastycznej, klatek schodowych, wymiana i montaż klimatyzatorów w budynku CV Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00331525
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: LO105/2/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są prace remontowe w budynku Liceum Ogólnokształcącego nr CV w Warszawie.
1) W zakresie prac znajdują się m.in.
- naprawa pęknięć, wypełnianie ubytków, tynkowanie
- nakładanie gładzi gipsowej,
- malowanie,
- cyklinowanie, lakierowanie,
- demontaż i utylizacja istniejących klimatyzatorów,
- dostawa i montaż nowych klimatyzatorów,
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki:
- STWiORB (załącznik nr 7 do SWZ)
- przedmiar (załącznik nr 8 do SWZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45442100-8 - Roboty malarskie
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia i nie jest możliwe zwiększenie tej kwoty do ceny oferty najkorzystniejszej| 2023-08-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |