Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadań inwestycyjnych pn.: Budowa budynku remizy dla OSP w Niezdrowicach i Budowa budynku remizy dla OSP w zimnej Wódce.
Gmina Ujazd
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00359669
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-21 10:04
- Lokalizacja
- Ujazd, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7561878270
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne i podobneDoradcze usługi architektoniczneUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
Wykonawcy
2 przyznane
ALBIS BIURO BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko-Biała, PL
90 604 PLNALBIS BIURO BUDOWLANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko-Biała, PL
90 604 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.