Wykonanie i dostarczenie projektu budowlanego i dokumentacji projektowej na wykonanie robót budowlanych obejmujących drenaż pomieszczeń technicznych na poziomie garażu podziemnego w budynku MRiRW

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00360093
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00360093/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-21 12:00
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-719cad87-fbb1-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
5261281638
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneUsługi architektoniczne i podobneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie odwadniania gruntuRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

GRUPA PLUS-BAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKotowice, PL · lot 0
363 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00360093 z dnia 2023-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie i dostarczenie projektu budowlanego i dokumentacji projektowej na wykonanie robót budowlanych obejmujących drenaż pomieszczeń technicznych na poziomie garażu podziemnego w budynku MRiRW

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000063880

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wspólna 30

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-930

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@minrol.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/rolnictwo

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://minrol.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Rolnictwo, rozwój wsi, rynki rolne, rybołówstwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie i dostarczenie projektu budowlanego i dokumentacji projektowej na wykonanie robót budowlanych obejmujących drenaż pomieszczeń technicznych na poziomie garażu podziemnego w budynku MRiRW

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-719cad87-fbb1-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00360093

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00235072

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BA.zp.23.1.32.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie i dostarczenie projektu budowlanego i dokumentacji projektowej na wykonanie robót budowlanych obejmujących drenaż pomieszczeń technicznych na poziomie garażu podziemnego w budynku Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie przy ul. Wspólnej 30 (I etap przedmiotu zamówienia) oraz wykonanie robót budowlanych zgodnie z projektem budowlanym i dokumentacją projektową (II etap przedmiotu zamówienia)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 363000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 461250,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 363000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GRUPA PLUS-BAU SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5342644134

7.3.3) Ulica: KOTOWICE 2

7.3.4) Miejscowość: KOTOWICE

7.3.5) Kod pocztowy: 05-840

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

ROBOTY ROZBIÓRKOWE, ELEKTRYCZNE I BUDOWLANE POMOCNICZE

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 363000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca wykona:
1) I etap przedmiotu umowy w terminie do 120 dni od dnia zawarcia umowy;
2) II etap przedmiotu umowy w terminie do 90 dni od dnia uzyskania pozwolenia na budowę lub zgłoszenia budowy lub wykonywania innych robót budowlanych właściwemu organowi robót budowlanych.
2023-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane