Budowa placu na terenie szkółki Miradowo

Nadleśnictwo Kaliska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00360150
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00360150/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-21 12:17
Lokalizacja
Kaliska, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c8d3592d-220c-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5920006386
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

DUO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAStężyca, PL · lot 0
427 744,47 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00360150 z dnia 2023-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu na terenie szkółki Miradowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Kaliska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190036750

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Długa 64

1.5.2.) Miejscowość: Kaliska

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-260

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.7.) Numer telefonu: 058 5889818

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kaliska@gdansk.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kaliska.gdansk.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa placu na terenie szkółki Miradowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8d3592d-220c-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00360150

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00172270/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa placu w szkółce Miradowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00306899

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.25.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 520009,18 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: "Budowa placu na terenie szkółki Miradowo", dz. ew. 20/1, 20/9, 20/10, obręb ewidencyjny Miradowo, gmina Zblewo, powiat starogardzki, na terenie leśnictwa Wirty.
Przedmiotem zamówienia jest utwardzenie terenu wraz z przebudową odcinka drogi leśnej.
Teren przewidziany do utwardzenia ma kształt prostokąta o powierzchni ok 1125 m2 wraz ze zjazdem ok 91,01m2. Utwardzenie placu oraz zjazdów przewidziano z nowych prefabrykowanych żelbetowych płyt drogowych o wymiarach 300x150x15 cm na podsypce piaskowej gr 10 cm, podbudowa z kruszywa naturalnego łamanego 0/63 gr 15 cm, na warstwie mrozoodpornej, ulepszonego podłoża z mieszanki niezwiązanej CBR >25% gr 20 cm.
Drogę dojazdową przewidzianą do przebudowy przebiega po śladzie istniejącej drogi. Posiada odcinki proste, załamania trasy oraz łuki. Łączna długość wynosi ok 286,40 mb, szerokość jezdni ok 3,5m, pobocza 2x0,75m. Konstrukcja jezdni obejmuje nawierzchnię z kruszywa naturalnego łamanego 0/31,5 gr 10 cm, na podbudowie z kruszywa łamanego naturalnego łamanego 0/63 gr 10 cm.
Pobocza placu, zjazdu oraz drogi dojazdowej należy przeprofilować i zagęścić z gruntu rodzimego. Spadki pobocza 6 %. Odwodnienie drogi powierzchniowo.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 427744,47 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 649003,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 427744,47 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DUO Sp. z o.o. Sp. k.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892021645

7.3.3) Ulica: Rzemieślnicza 1

7.3.4) Miejscowość: Stężyca

7.3.5) Kod pocztowy: 83-322

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 427744,47 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane