Remont łaźni głównej w Zakładzie Karnym w Raciborzu III

Zakład Karny w Raciborzu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00360409
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00360409/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-21 13:11
Lokalizacja
Racibórz, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f2f7f4bd-304f-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
6391183343
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00360409 z dnia 2023-08-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont łaźni głównej w Zakładzie Karnym w Raciborzu III

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Karny w Raciborzu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000320213

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Eichendorffa 14

1.5.2.) Miejscowość: Racibórz

1.5.3.) Kod pocztowy: 47-400

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zk_raciborz@sw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sw.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f2f7f4bd-304f-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont łaźni głównej w Zakładzie Karnym w Raciborzu III

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2f7f4bd-304f-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00360409

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00100656/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont łaźni głównej w Zakładzie Karnym w Raciborzu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00334815

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DKw.2232.14.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 286000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont łaźni głównej w Zakładzie Karnym w Raciborzu;
W zakres robót wchodzą:
-remont i odświeżenie pomieszczeń
-wymiana osprzętu instalacyjnego instalacji sanitarnych
-wymiana sufitu podwieszonego w pomieszczeniach łaźni
-wymiana umeblowania
-wymiana i uzupełnienie stolarki okiennej, drzwiowej i krat
-roboty malarskie, ścian, krat ,stolarki, wyposażenia itp
-roboty wykończeniowe
-montaż osprzętu i elementów zabezpieczających
Szczegółowy opis parametrów i wymagań Zamawiającego określa dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik do SWZ.

Zamawiający zawiadamia, że uzyskał:
pozwolenie Śląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr K/484/203 z dnia 12 maja 2023 roku na podejmowanie innych działań przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków – zespół budynków Zakładu Karnego w Raciborzu (rejestr zabytków A/1509/92). W/w dokument stanowi załącznik do SWZ.
UWAGA !!! - wszystkie prace związane z wykonaniem przedmiotu zamówienia, będą wykonywane podczas normalnego funkcjonowania Zakładu Karnego w Raciborzu. Prowadzenie prac związanych z remontem pomieszczeń nie może kolidować z funkcjonowaniem łaźni. Dlatego też wykonanie prac należy zaplanować etapowo.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono ofert w przedmiotowym postępowaniu
2023-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane