Organizacja i realizacja półkolonii terapeutycznych dla dzieci i młodzieży. Zamówienie realizowane w ramach projektu „PrzyStań DiM" (...)
SPECJALISTYCZNY PSYCHIATRYCZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁODZI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00360432
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-21 13:17
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9471667139
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie obozowisk dla dzieciUsługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegoweUsługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
Wykonawcy
3 przyznane
PAULINA RYDZŁódź, PL
42 700 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
42 700 PLNPAULINA RYDZŁódź, PL
42 700 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.