Termomodernizacja budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. 3 Maja 4b, Brzeżnej 13 i Strażackiej 4A w Bielawie.
"MIEJSKI ZARZĄD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00090416
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00090416/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-05 12:36
- Lokalizacja
- Bielawa, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1c0f69f9-4e17-4e1d-8cda-123938a233e0
- Identyfikator
- 8820003349
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00090416 z dnia 2025-02-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. 3 Maja 4b, Brzeżnej 13 i Strażackiej 4A w Bielawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: "MIEJSKI ZARZĄD BUDYNKÓW MIESZKALNYCH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890679330
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 3 Maja 48
1.5.2.) Miejscowość: Bielawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-260
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 748334253
1.5.8.) Numer faksu: 748334253
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@mzbmbielawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzbmbielawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1c0f69f9-4e17-4e1d-8cda-123938a233e01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka z o.o.
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. 3 Maja 4b, Brzeżnej 13 i Strażackiej 4A w Bielawie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c0f69f9-4e17-4e1d-8cda-123938a233e0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00090416
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00662471/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Termomodernizacja budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. 3 Maja 4b, Brzeżnej 13, i Strażackiej 4A w Bielawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00665941
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DT.0001.661.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3080925,84 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na termomodernizacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. 3 Maja 4b w Bielawie.W ramach prac remontowych przewiduje się wykonanie:
- remont elewacji wraz z dociepleniem ścian zewnętrznych
- wymiana stolarki okiennej i drzwiowej;
- przebudowa instalacji gazowej,
- montaż kotłów gazowych kondensacyjnych,
- remont klatki schodowej,
- odwodnienie budynku,
- remont dachu
2. Ponadto zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:
• organizację zaplecza prac,
- uporządkowanie terenu po zakończeniu prac,
• koszty wywozu oraz składowania gruzu i ziemi na wysypisku,
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami zamawiającego względem przed
miotu zamówienia zostały określone w:
3.1. Projektach zagospodarowania terenu.
3.2. Projektach Architektoniczno – Budowlanych;
3.3. Projektach Technicznych;
3.4. Projektach umowy;
3.5. Przedmiarach robót ;
3.6. Dokumenty wymienione w pkt. 3.1. - 3.5. stanowią załączniki do SWZ.
4. Uwaga - Przedmiary robót mają charakter pomocniczy – Wykonawca sporządza ofertę, na podstawie załączonej dokumentacji wymienionej w ust. 3.
5. Roboty budowlane będą wykonywane na czynnym obiekcie, stąd w cenie ofertowej należy uwzględnić ewentualne koszty, związane z odpowiednim zabezpieczeniem obiektu i placu budowy.
Ponadto roboty będą musiały być tak wykonywane aby nie zakłócały bieżącego funkcjonowania mieszkańców budynku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45321000-3 - Izolacja cieplna
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
4.5.5.) Wartość części: 987487,94 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na termomodernizacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Brzeżnej 13 w Bielawie.W ramach prac remontowych przewiduje się wykonanie:
- remont elewacji wraz z dociepleniem ścian zewnętrznych
- wymiana stolarki okiennej i drzwiowej;
- przebudowa instalacji gazowej,
- montaż kotłów gazowych kondensacyjnych,
- remont klatki schodowej,
- odwodnienie budynku,
2. Ponadto zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:
• organizację zaplecza prac,
- uporządkowanie terenu po zakończeniu prac,
• koszty wywozu oraz składowania gruzu i ziemi na wysypisku,
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami zamawiającego względem przed
miotu zamówienia zostały określone w:
3.1. Projektach zagospodarowania terenu.
3.2. Projektach Architektoniczno – Budowlanych;
3.3. Projektach Technicznych;
3.4. Projektach umowy;
3.5. Przedmiarach robót ;
3.6. Dokumenty wymienione w pkt. 3.1. - 3.5. stanowią załączniki do SWZ.
4. Uwaga - Przedmiary robót mają charakter pomocniczy – Wykonawca sporządza ofertę, na podstawie załączonej dokumentacji wymienionej w ust. 3.
5. Roboty budowlane będą wykonywane na czynnym obiekcie, stąd w cenie ofertowej należy uwzględnić ewentualne koszty, związane z odpowiednim zabezpieczeniem obiektu i placu budowy.
Ponadto roboty będą musiały być tak wykonywane aby nie zakłócały bieżącego funkcjonowania mieszkańców budynku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45321000-3 - Izolacja cieplna
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
4.5.5.) Wartość części: 1021215,68 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na termomodernizacji budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Strażackiej 4a w Bielawie.W ramach prac remontowych przewiduje się wykonanie:
- remont elewacji wraz z dociepleniem ścian zewnętrznych
- wymiana stolarki okiennej i drzwiowej;
- przebudowa instalacji gazowej,
- montaż kotłów gazowych kondensacyjnych,
- remont klatki schodowej,
- odwodnienie budynku,
2. Ponadto zakres rzeczowy zamówienia obejmuje:
• organizację zaplecza prac,
- uporządkowanie terenu po zakończeniu prac,
• koszty wywozu oraz składowania gruzu i ziemi na wysypisku,
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganiami zamawiającego względem przed
miotu zamówienia zostały określone w:
3.1. Projektach zagospodarowania terenu.
3.2. Projektach Architektoniczno – Budowlanych;
3.3. Projektach Technicznych;
3.4. Projektach umowy;
3.5. Przedmiarach robót ;
3.6. Dokumenty wymienione w pkt. 3.1. - 3.5. stanowią załączniki do SWZ.
4. Uwaga - Przedmiary robót mają charakter pomocniczy – Wykonawca sporządza ofertę, na podstawie załączonej dokumentacji wymienionej w ust. 3.
5. Roboty budowlane będą wykonywane na czynnym obiekcie, stąd w cenie ofertowej należy uwzględnić ewentualne koszty, związane z odpowiednim zabezpieczeniem obiektu i placu budowy.
Ponadto roboty będą musiały być tak wykonywane aby nie zakłócały bieżącego funkcjonowania mieszkańców budynku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45321000-3 - Izolacja cieplna
45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien
45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
4.5.5.) Wartość części: 1072222,22 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 956594,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 956594,62 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 956594,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ARTE WIELOBRANŻOWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 021917268
7.3.3) Ulica: ul. Nowobielawska 5
7.3.4) Miejscowość: Bielawa
7.3.5) Kod pocztowy: 58-260
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 956594,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 940053,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 941683,33 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 940053,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WESBUD Jadwiga Wesołowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 890676426
7.3.3) Ulica: ul. Piastowska 66
7.3.4) Miejscowość: Bielawa
7.3.5) Kod pocztowy: 58-260
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 940053,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 813058,08 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 813058,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 813058,08 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ARTE WIELOBRANŻOWA SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 021917268
7.3.3) Ulica: ul. Nowobielawska 5
7.3.4) Miejscowość: Bielawa
7.3.5) Kod pocztowy: 58-260
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 813058,08 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
| 2025-02-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |