Prace porządkowe na parkingach miejskich oraz na terenie Giełdy Samochodowo-Towarowej w Gorzowie Wielkopolskim

MIASTO GORZÓW WIELKOPOLSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00090488
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00090488/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-05 12:50
Lokalizacja
Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3aa64fd6-9d23-4491-83be-a4c1a9a64008
Identyfikator
5990019632
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątania

Wykonawcy

1 przyznane

STOWARZYSZENIE POMOCY BLIŹNIEMU IM. BRATA KRYSTYNA W GORZOWIE WIELKOPOLSKIMGorzów Wielkopolski, PL · lot 0
150 749,91 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00090488 z dnia 2025-02-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Prace porządkowe na parkingach miejskich oraz na terenie Giełdy Samochodowo-Towarowej w Gorzowie Wielkopolskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO GORZÓW WIELKOPOLSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650181

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słowiańska 10

1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@osir.gorzow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.osir.gorzow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace porządkowe na parkingach miejskich oraz na terenie Giełdy Samochodowo-Towarowej w Gorzowie Wielkopolskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3aa64fd6-9d23-4491-83be-a4c1a9a64008

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00090488

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00224417/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 OSiR/ZP/07/2024 - Prace porządkowe na parkingach miejskich oraz na terenie Giełdy Samochodowo-Towarowej w Gorzowie Wielkopolskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00680072

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OSiR/ZP/07/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 160000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia w części dot. parkingów miejskich jest świadczenie na rzecz Zamawiającego codziennej usługi kompleksowego utrzymania czystości i odśnieżania nw. lokalizacji.:
 Strefa Płatnego Parkowania – 1073 miejsca + 87 miejsc dla osób niepełnosprawnych
 Parking OSiR przy Park 111 – 59 miejsc
 Parking OSiR przy Bibliotece – 29 miejsc
 Parking OSiR ul. Hejmanowskiej – 30 miejsc
 Parking OSiR P1 ul. Nadbrzeżna – 40 miejsc
 Parking OSiR P2 ul. Teatralna – 22 miejsca
 Parking OSiR P3 ul. Teatralna – 20 miejsca
 Parking OSiR P4 ul. Warszawska – 26 miejsc
 Parking OSiR ul. Nadbrzeżna – 50 miejsc
 Parking OSiR ul. Hawelańska – 17 miejsc
Szczegółowy teren określają mapy dołączone do niniejszego SWZ.


2. Poprzez utrzymanie czystości należy rozumieć usunięcie z miejsc parkingowych piasku, patyków, potłuczonych butelek i innych odpadów, opróżnianie koszy na śmieci (jeżeli występują).
3. Poprzez odśnieżanie parkingów należy rozumieć usuwanie powłoki śnieżnej i lodu na skrajne miejsca parkingowe lub do krawężnika jezdni oraz dodatkowo posypywanie środkami uszorstniającymi, a także posypywanie środkami uszorstniającymi powierzchni wokół parkomatów (dojście do parkomatów). W przypadku wystąpienia opadów śniegu, gołoledzi czy innych czynników utrudniających właściwe korzystanie z parkingów wskazanych w ust. 1, Zleceniobiorca zobowiązany jest do usunięcia ww. utrudnień do godziny 9 rano każdego dnia, a w przypadku ciągłych i intensywnych opadów śniegu do niezwłocznego usunięcia utrudnień.
4. Wykonawca zobowiązany jest do wykonywania prac opisanych w ust 1 – 3 powyżej codziennie tj.: od poniedziałku do niedzieli oraz do niezwłocznej reakcji – nie dłuższej niż 8 godzin w przypadku powiadomienia o konieczności uprzątnięcia na danym odcinku.
5. Przedmiotem zamówienia w części dot. Giełdy jest kompleksowe utrzymania czystości Giełdy Samochodowo-Towarowej w Gorzowie Wielkopolski przy ul. Złotego Smoka poprzez świadczenie raz w tygodniu - w środę - usługi kompleksowego utrzymania czystości betonowego placu handlowego oraz na nieutwardzonych parkingach wraz z odśnieżaniem betonowego placu handlowego – 1 raz w tygodniu – w nocy z soboty na niedzielę. Dodatkowo Zamawiający zleca a Wykonawca zobowiązuje się do sprzątania giełdy przez 2 osoby w każdą niedzielę w czasie jej trwania oraz bezpośrednio po jej zakończeniu (włącznie z ustawianiem pojemników Zamawiającego w miejsca przez niego wskazane i odstawianie ich z powrotem).

4.5.3.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 169500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 169500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 169500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stowarzyszenie Pomocy Bliźniemu im. Brata Krystyna w Gorzowie Wlkp.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5992420801

7.3.3) Ulica: Słoneczna 63

7.3.4) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

7.3.5) Kod pocztowy: 66-400

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 150749,91 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-02-08 do 2025-12-31
2025-02-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi