Remont drogi gminnej nr 107 462R Ostrów – Zdżary od km 1+915 do 3+259 wraz z remontem przepustów.

Gmina Ostrów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00361149
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00361149/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-22 08:21
Lokalizacja
Ostrów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-27cc13ce-2fa1-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
8181589011
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00361149 z dnia 2023-08-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 107 462R Ostrów – Zdżary od km 1+915 do 3+259 wraz z remontem przepustów.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ostrów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581956

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ostrów 225

1.5.2.) Miejscowość: Ostrów

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-103

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@ostrow.gmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ostrow.gmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.ostrow.biuletyn.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej nr 107 462R Ostrów – Zdżary od km 1+915 do 3+259 wraz z remontem przepustów.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-27cc13ce-2fa1-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00361149

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00335127

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: B5.271.7.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Remont drogi gminnej nr 107 462R Ostrów – Zdżary od km 1+915 do 3+259 wraz z remontem przepustów.
4.1. Zakres robót budowlanych obejmuje:
- frezowanie w niezbędnym zakresie
- skropienie nawierzchni asfaltem,
- nawierzchnia z masy mineralno-asfaltowej warstwa wiążąca gr.– 6 cm,
- nawierzchnia z masy mineralno-asfaltowej warstwa ścieralna gr. – 4 cm,
- uzupełnienie poboczy kruszywem naturalnym grubości 20cm szerokość 0,75 m.
- remont przepustów pod drogą i zjazdami.

4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, oraz przedmiary robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający odrzucił ofertę z najniższą ceną , a ceny pozostałych ofert nie podlegających odrzuceniu przewyższają kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
2023-08-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane