Wykonanie dokumentacji projektowej dot. budowy, rozbudowy i przebudowy dróg na terenie Gminy Kcynia

Gmina Kcynia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00361153
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-08-22 08:23
Lokalizacja
Kcynia, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5581800979
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

3 przyznane

EWA MILIKSzubin, PL
35 055 PLN
EWA MILIKSzubin, PL
42 373,5 PLN
EWA MILIKSzubin, PL
42 373,5 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.