„REMONT POKRYCIA DACHU NA BUDYNKU BYŁEGO GIMNAZJUM UL. SZKOLNA 5 W ŚWINICACH WARCKICH, GMINA ŚWINICE WARCKIE.”
GMINA ŚWINICE WARCKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00361389
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00361389/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-22 09:27
- Lokalizacja
- Świnice Warckie, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4da90a49-2178-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7752407015
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00361389 z dnia 2023-08-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„REMONT POKRYCIA DACHU NA BUDYNKU BYŁEGO GIMNAZJUM UL. SZKOLNA 5 W ŚWINICACH WARCKICH, GMINA ŚWINICE WARCKIE.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚWINICE WARCKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019533
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 1
1.5.2.) Miejscowość: Świnice Warckie
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-140
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.7.) Numer telefonu: 63/2881074
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@swinicewarckie.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.swinice.akcessnet.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://sidaspzp.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„REMONT POKRYCIA DACHU NA BUDYNKU BYŁEGO GIMNAZJUM UL. SZKOLNA 5 W ŚWINICACH WARCKICH, GMINA ŚWINICE WARCKIE.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4da90a49-2178-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00361389
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00306324
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IK-ZP.271.5.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 151823,47 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „REMONT POKRYCIA DACHU NA BUDYNKU BYŁEGO GIMNAZJUM UL. SZKOLNA 5 W ŚWINICACH WARCKICH, GMINA ŚWINICE WARCKIE”.
Adres i kategoria obiektu budowlanego:
Budynek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
w Świnicach Warckich
ul. Szkolna 5,
99 -140 Świnice Warckie
Kategoria obiektu IX
Zakres robót obejmuje:
Wymiana ocieplenia z wełny mineralnej 15 cm na wełnę mineralną granulowaną stropodachu budynku o współczynniku λ=0,036 W/mK grubości 30 cm, z izolacją połaci dachowej styropapą gr. 5 cm, o współczynniku λ=0,036 W/mK. Ułożenie warstwy wierzchniej z papy termozgrzewalnej nawierzchniowej grubości 5,4 mm. Wykonanie kominków wentylacyjnych i nawietrzaków. Wykonanie nowej instalacji odgromowej wraz z pomiarami. Wykonanie kanału odwadniającego dachu od strony ściany budynku sali gimnastycznej ze spadkiem 2%. Wykonanie obróbek blacharskich dachu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt budowlany, specyfikacja wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiary robót stanowiące załączniki do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia zwanej dalej SWZ.
Załącznik nr 7 do SWZ Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych
Załącznik nr 8 do SWZ Przedmiar robót
Załącznik nr 9 do SWZ Projekt budowlany
(Przedmiary robót stanowiące załączniki do SWZ, mają charakter poglądowy i mogą stanowić materiał pomocniczy do sporządzenia kalkulacji ceny przez Wykonawcę.)
Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość wykonania robót. Wykonawca nie może wykorzystywać błędów, uproszczeń lub opuszczeń w dokumentach kontraktowych, a o ich wykryciu winien natychmiast powiadomić Zamawiającego, który dokona odpowiednich zmian, poprawek czy uzupełnień.
Wszystkie materiały użyte do robót winny mieć świadectwo dopuszczenia do stosowania w budownictwie wydane przez uprawnione jednostki. W przypadku, gdy materiały lub roboty nie będą w pełni zgodne z dokumentacją projektową lub specyfikacją techniczną i wpłynie to na nie zadowalającą jakość elementu budowli materiały takie będą niezwłocznie zastąpione innymi, a roboty rozebrane na koszt Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 230156,49 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 397681,89 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 230156,49 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: R-B SYSTEM Łukasz Jesionowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8281178649
7.3.3) Ulica: Legionów Polskich 39
7.3.4) Miejscowość: Wartkowice
7.3.5) Kod pocztowy: 99-220
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 230156,49 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-08-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |