Przebudowa muru oporowego wzdłuż granicy nieruchomości przy ul. Górnej 36 w Cieszynie
Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00361430
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00361430/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-22 09:38
- Lokalizacja
- Cieszyn, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7da2beb5-31c5-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5482349814
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00361430 z dnia 2023-08-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa muru oporowego wzdłuż granicy nieruchomości przy ul. Górnej 36 w Cieszynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Dróg w Cieszynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072796313
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Liburnia, 4
1.5.2.) Miejscowość: Cieszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-400
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariatmzd@mzd.cieszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd.cieszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7da2beb5-31c5-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
drogi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa muru oporowego wzdłuż granicy nieruchomości przy ul. Górnej 36 w Cieszynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7da2beb5-31c5-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00361430
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00090931/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa muru oporowego wzdłuż granicy nieruchomości przy ul. Górnej 36.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00338141
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 9/ZP/DIUD/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie muru oporowego wzdłuż granicy nieruchomości przy ul. Górnej 36 w Cieszynie.
Szczegółowy zakres prac drogowych :
- remont muru oporowego dł. 17m
- remont nawierzchni jezdni po śladzie istniejącym dł. 17m, szerokość 3,5m
- remont elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 257 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postepowaniu albo żadnej oferty do żadnej części| 2023-08-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |