„Dokończenie remontu dworca kolejowego” w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Polska Szkoła Ekologii – Utworzenie Interdyscyplinarnego Centrum Odpowiedzialnej Edukacji Ekologicznej”
MIASTO SULEJÓWEK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00361499
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00361499/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-22 09:58
- Lokalizacja
- Sulejówek, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c26f9a49-1c96-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8222146607
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00361499 z dnia 2023-08-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Dokończenie remontu dworca kolejowego” w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Polska Szkoła Ekologii – Utworzenie Interdyscyplinarnego Centrum Odpowiedzialnej Edukacji Ekologicznej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO SULEJÓWEK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269114
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 55
1.5.2.) Miejscowość: Sulejówek
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-070
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umsulejowek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sulejowek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c26f9a49-1c96-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dokończenie remontu dworca kolejowego” w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Polska Szkoła Ekologii – Utworzenie Interdyscyplinarnego Centrum Odpowiedzialnej Edukacji Ekologicznej”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c26f9a49-1c96-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00361499
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00018089/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont zabytkowego dworca kolejowego wraz z montażem kina 7D w ramach zadania pn. "Polska Szkoła Ekologii – utworzenie interdyscyplinarnego centrum odpowiedzialnej edukacji ekologicznej"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach programu priorytetowego nr 5.5. „Międzydziedzinowe - Edukacja ekologiczna”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00295285
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: W.PRP.271.58.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zadanie będzie polegało na dokończeniu robót remontowych zabytkowego dworca kolejowego położonego w Sulejówku wraz z zagospodarowaniem terenu, budową miejsc parkingowych i wykonaniem ogrodzenia na działce nr 140 obr. 4 przy ul. Kombatantów II Wojny Światowej 76. Przedmiot zamówienia obejmuje również zakup, dostawę, montaż i instalację 18 foteli z platformami, każdy wraz ze sprzętem towarzyszącym, obsługującym kino 7D.
2. Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 8 do SWZ,
2) projekt budowlany – tomy I-III, pn.: „Przebudowa oraz zmiana sposobu użytkowania budynku przy ul. Kombatantów II Wojny Światowej 76 w Sulejówku z dworca kolejowego na Centrum Edukacji Ekologicznej wraz ze zmianą zagospodarowania działki nr 140/2 obręb 4”, sporządzony przez INTER-PROFIL Sp. z o.o., ul. Puławska 111A lok. 29, 02-707 Warszawa, stanowiący załącznik nr 9 do SWZ,
3) projekt wykonawczy – tomy I-V oraz zieleń, pn.: „Przebudowa oraz zmiana sposobu użytkowania budynku przy ul. Kombatantów II Wojny Światowej 76 w Sulejówku z dworca kolejowego na Centrum Edukacji Ekologicznej wraz ze zmianą zagospodarowania działki nr 140/2 obręb 4”, sporządzony przez INTER-PROFIL Sp. z o.o., ul. Puławska 111A lok. 29, 02-707 Warszawa, stanowiący załącznik nr 10 do SWZ,
4) Specyfikacje Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – tomy I-V, pn.: „Przebudowa oraz zmiana sposobu użytkowania budynku przy ul. Kombatantów II Wojny Światowej 76 w Sulejówku z dworca kolejowego na Centrum Edukacji Ekologicznej wraz ze zmianą zagospodarowania działki nr 140/2 obręb 4”, sporządzone przez INTER-PROFIL Sp. z o.o., ul. Puławska 111A lok. 29, 02-707 Warszawa, stanowiące załącznik nr 11 do SWZ,
5) przedmiary – tomy I-V, pn.: pn.: „Przebudowa oraz zmiana sposobu użytkowania budynku przy ul. Kombatantów II Wojny Światowej 76 w Sulejówku z dworca kolejowego na Centrum Edukacji Ekologicznej wraz ze zmianą zagospodarowania działki nr 140/2 obręb 4”, sporządzone przez INTER-PROFIL Sp. z o.o., ul. Puławska 111A lok. 29, 02-707 Warszawa, stanowiące załącznik nr 12 do SWZ,
6) uzgodnienia, stanowiące załącznik nr 13 do SWZ,
7) inwentaryzacja budowlana pn.: „Rewitalizacja i remont zabytkowego dworca kolejowego w Sulejówku”, stanowiąca załącznik nr 14 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie pn.: „Dokończenie remontu dworca kolejowego” w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Polska Szkoła Ekologii – Utworzenie Interdyscyplinarnego Centrum Odpowiedzialnej Edukacji Ekologicznej”, zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 1) ustawy Pzp, ponieważ nie złożono żadnej oferty.| 2023-08-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |