Remont budynku i lokali po pożarze w budynku komunalnym przy ulicy Pełczyńskiego 24 w Warszawie

MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA Dzielnica Bemowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00361620
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00361620/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-22 10:34
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-44ab970d-15af-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty elewacyjneRoboty murarskie i muroweRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneTynkowanieKładzenie płytekRoboty malarskieKładzenie i wykładanie podłóg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00361620 z dnia 2023-08-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku i lokali po pożarze w budynku komunalnym przy ulicy Pełczyńskiego 24 w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA Dzielnica Bemowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Powstańców Śląskich 70

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-381

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bemowo.wzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bemowo.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku i lokali po pożarze w budynku komunalnym przy ulicy Pełczyńskiego 24 w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44ab970d-15af-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00361620

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00022030/17/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Remont budynku i lokali po pożarze w budynku komunalnym przy ulicy Pełczyńskiego 24

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00283329

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-I-WZP.271.42.2023.APO

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 358970,74 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont budynku i lokali po pożarze w budynku komunalnym przy ulicy Pełczyńskiego 24 w Warszawie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia znajdują się w Opisie przedmiotu zamówienia, Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załączniki do SWZ oraz w dokumentacji dostępnej pod linkiem: https://pliki.um.warszawa.pl/index.php/s/WyJiaFz5NEB272J

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45410000-4 - Tynkowanie

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu złożono jedyną ofertę - Wykonawcy AdMax Bartosz Mroziuk, ul. Jana Rosoła 58 lok. 74, 02-786 Warszawa, która podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2) lit. c) ustawy. Zamawiający odrzucił ofertę, ponieważ została złożona przez Wykonawcę, który nie złożył w przewidzianym terminie podmiotowego środka dowodowego, potwierdzającego spełnianie warunków udziału w postępowaniu. W odpowiedzi na wystosowane przez Zamawiającego w dniu 04.08.2023 r. wezwanie do uzupełnienia dokumentów (Wykazu robót budowlanych oraz dokumentów potwierdzających należyte wykonanie robót budowlanych zawartych w wykazie) potwierdzających spełnienie warunku udziału w postępowaniu, Wykonawca nie złożył we wskazanym terminie, tj. do dnia 10.08.2023 r. przedmiotowych dokumentów.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 376659,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 376659,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2023-08-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane