„Opracowanie projektu ustalenia klasyfikacji gleboznawczej gruntów dla 31 działek ewidencyjnych położonych na terenie powiatu lubelskiego”
Powiat Lubelski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00361675
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-22 10:46
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7122807434
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie nieruchomości
Wykonawcy
8 przyznanych
Jan Hołowiński Specjalista ds. klasyfikacji gruntów, ul. Wyszyńskiego 55/31, 22-400 ZamośćZamość, PL
1870 PLNJan Hołowiński Specjalista ds. klasyfikacji gruntów, ul. Wyszyńskiego 55/31, 22-400 ZamośćZamość, PL
1500 PLNJan Hołowiński Specjalista ds. klasyfikacji gruntów, ul. Wyszyńskiego 55/31, 22-400 ZamośćZamość, PL
1700 PLNJan Hołowiński Specjalista ds. klasyfikacji gruntów, ul. Wyszyńskiego 55/31, 22-400 ZamośćZamość, PL
2200 PLNJan Hołowiński Specjalista ds. klasyfikacji gruntów, ul. Wyszyńskiego 55/31, 22-400 ZamośćZamość, PL
7100 PLNJan Hołowiński Specjalista ds. klasyfikacji gruntów, ul. Wyszyńskiego 55/31, 22-400 ZamośćZamość, PL
6700 PLNJan Hołowiński Specjalista ds. klasyfikacji gruntów, ul. Wyszyńskiego 55/31, 22-400 ZamośćZamość, PL
5500 PLNJan Hołowiński Specjalista ds. klasyfikacji gruntów, ul. Wyszyńskiego 55/31, 22-400 ZamośćZamość, PL
6600 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.