Budowa budynku segmentu dydaktycznego Szkoły Podstawowej w Szyku – etap III
Gmina Jodłownik
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00361682
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00361682/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-22 10:48
- Lokalizacja
- Jodłownik, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb28e4f6-254b-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7371007419
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00361682 z dnia 2023-08-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku segmentu dydaktycznego Szkoły Podstawowej w Szyku – etap III
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jodłownik
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892239
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: -
1.5.2.) Miejscowość: Jodłownik
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-620
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@jodlownik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jodlownik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://jodlownik.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku segmentu dydaktycznego Szkoły Podstawowej w Szyku – etap III2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb28e4f6-254b-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00361682
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00050309/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budowa budynku segmentu dydaktycznego Szkoły Podstawowej w Szyku – etap III
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00312187
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.14.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest : Budowa budynku segmentu dydaktycznego Szkoły Podstawowej w Szyku–etap III, której zakres obejmuje wykonanie:
1) Roboty budowlane:
- warstwy podposadzkowe,
- stolarka drzwiowa,
- elewacja,
- okładziny ścian, posadzki, roboty malarskie,
- opaska budynku,
- chodnik,
2) Instalacje elektryczne:
- montaż opraw,
- montaż osprzętu,
- instalacja uziemienia, połączeń wyrównawczych i odgromowa,
- badania pomontażowe,
- instalacja okablowania strukturalnego IT,
- instalacja monitoringu CCTV,
- instalacja sygnalizacji przyzywowej,
3) Instalacje WOD-KAN:
- instalacja wodociągowa,
- instalacja kanalizacji sanitarnej wewnętrznej,
4) Instalacja C.O., Instalacja Gazowa, Kotłownia Gazowa:
- instalacja C.O.,
- instalacja Gazowa,
- Kotłownia Gazowa,
5) Instalacja wentylacji mechanicznej:
- Instalacja wentylacji mechanicznej System N2 - sale lekcyjne,
- Instalacja wentylacji mechanicznej System W2 - sale lekcyjne,
- Instalacja wentylacji mechanicznej System N3 - sanitariaty,
- Instalacja wentylacji mechanicznej System W3 - sanitariaty,
6) Budowa zewnętrznej instalacji KS
7) Budowa przyłącza wodociągowego
2. Wykonywane roboty budowlane przez Wykonawcę nie będą zakłócać funkcjonowania Szkoły Podstawowej przez cały okres trwania umowy.
3. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania dokumentacji powykonawczej oraz geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
4. Wykonawca zobowiązany jest także do opracowania i dostarczenia niezbędnych dokumentów do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.
5.W przypadku, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostałyby znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, charakteryzujące określone produkty, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne".
6.Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne do opisanych przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego na poziomie nie niższym niż wskazane w opisie przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1759507,14 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1759507,14 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1759507,14 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STAM-BUD Zakład Ogólobudowlany Marian Sułkowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7371001026
7.3.4) Miejscowość: Limanowa
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1759507,14 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2023-08-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |