Dostawa i montaż sprzętu informatycznego, w tym multimedialnego, elektronicznego i oprogramowania dla Toruńskiej Agendy Kulturalnej w ramach projektu Kulturalny hub Bydgoskiego Przedmieścia w Toruniu
Toruńska Agenda Kulturalna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00362164
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-22 12:31
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9562373113
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt elektronicznyUrządzenia komputeroweUrządzenia multimedialneUrządzenia wideoEkrany i konsole komputeroweAkcesoria do wprowadzania danychProjektoryTelewizory cyfroweDrukarki laserowePakiety oprogramowania i systemy informatycznePakiety oprogramowania graficznegoPakiety oprogramowania do pisania tekstówPakiety oprogramowania arkuszy kalkulacyjnychPakiety oprogramowania prezentacyjnegoSerwerySzafy kablowe
Wykonawcy
3 przyznane
INFOCOMP SP. Z O.O.,Toruń, PL
449 107,44 PLNINFOCOMP SP. Z O.O.,Toruń, PL
149 020,65 PLNINFOCOMP SP. Z O.O.,Toruń, PL
149 020,65 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.