RDW w Parczewie: Remont drogi wojewódzkiej nr 813 na odcinku od km 29+760 do km 30+760 w m. Komarówka Podlaska
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00362374
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00362374/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-22 13:07
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c2acf1e8-2d33-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7122904545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00362374 z dnia 2023-08-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
RDW w Parczewie: Remont drogi wojewódzkiej nr 813 na odcinku od km 29+760 do km 30+760 w m. Komarówka Podlaska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bohdana Dobrzańskiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-262
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.parczew.dzp@zdw.lublin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdw-lublin.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Samorządowa Jednostka Organizacyjna Województwa Lubelskiego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administrowanie drogami wojewódzkimi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
RDW w Parczewie: Remont drogi wojewódzkiej nr 813 na odcinku od km 29+760 do km 30+760 w m. Komarówka Podlaska2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2acf1e8-2d33-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00362374
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00090039/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.46 RDW Parczew Remont drogi wojewódzkiej nr 813 na odcinku od km 29+760 do km 30+760 w m. Komarówka Podlaska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00331296
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: R5.ST.371.11.2023.ek
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 813384,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont drogi wojewódzkiej nr 813 na odcinku od km 29+760 do km 30+760 w m. Komarówka Podlaska.
Klasyfikacja robót wg CPV:
45233142-6 Roboty w zakresie naprawy dróg;
Zakres robót obejmuje wykonanie remontu drogi wojewódzkiej nr 813 Międzyrzec Podlaski – Parczew – Ostrów Lubelski - Łęczna na odcinku od km 29+760 do km 30+760 w miejscowości Komarówka Podlaska, o długości 1000 m, w szczególności poprzez:
wykonanie robót przygotowawczych - frezowania nawierzchni bitumicznej o średniej gr. 4 cm;
wykonanie regulacji pionowej studzienek (włazy kanałowe żeliwne zapewnia właściciel sieci kanalizacji sanitarnej);
mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową na zimno podbudowy bitumicznej;
wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych - warstwa ścieralna asfaltowa - grubość po zagęszczeniu 5 cm;
wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego - umocnienie poboczy mieszanką kruszywa łamanego 0/31,5 mm o grubości po zagęszczeniu 10 cm;
wykonanie oznakowania poziomego nawierzchni bitumicznych - na zimno, za pomocą mas chemoutwardzalnych grubowarstwowe wykonywane mechanicznie - oznakowanie strukturalne.
Szczegółowy zakres robót ujęty jest w projekcie budowlano-wykonawczym, projekcie stałej i czasowej organizacji ruchu, projekcie stałej organizacji ruchu, Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz w przedmiarze robót stanowiącym część pomocniczą określenia ilości robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 255 pkt 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych, tj. w postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2023-08-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |