„Budowa ulicy Stanisława Staszica w Wyszkowie- etap I”

Gmina Wyszkow

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00362747
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00362747/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-22 14:32
Lokalizacja
Wyszków, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c2ef68d1-10ec-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
7621888505
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

EUGENIUSZ POGORZELSKIWyszków, PL · lot 0
891 153,75 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00362747 z dnia 2023-08-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa ulicy Stanisława Staszica w Wyszkowie- etap I”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wyszkow

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667994

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Róż 2

1.5.2.) Miejscowość: Wyszków

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 297424201

1.5.8.) Numer faksu: 297424209

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@wyszkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wyszkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wyszkow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa ulicy Stanisława Staszica w Wyszkowie- etap I”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2ef68d1-10ec-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00362747

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00060324/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 Budowa ulicy Stanisława Staszica w Wyszkowie - etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00273435

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ROZ.271.42.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 724515,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót obejmuje przebudowę konstrukcji jezdni, wykonanie zjazdów do posesji oraz dojść do furtek, wykonanie poboczy szer. 0,8 m z kruszywa, wykonanie podłoża chłonnego – drenaż owinięty geowłókniną ulicy Stanisława Staszica w Wyszkowie – początek realizacji od ulicy Stefana Batorego, długość odcinka 390 m. Projektowana szerokość jezdni 5,0 m, w tym m.in.:

Roboty przygotowawcze, rozbiórkowe, ziemne, pomiarowe, umocnienie wykopów, wycinka drzew, obsługa geodezyjna – tyczenie oraz inwentaryzacja powykonawcza;

Branża drogowa:
a) roboty przygotowawcze, rozbiórkowe, ziemne, pomiarowe;
b) krawężniki betonowe wtopione 12 x 25 cm na posypce cementowo-piaskowej oraz na ławie betonowej z oporem – 1 044,30 m; obrzeża betonowe 30 x 8 cm na posypce cementowo-piaskowej oraz na ławie betonowej z oporem - 31,40 m;
c) wykonanie nawierzchni z kostki brukowej gr. 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej: zjazdy indywidualne (kolor grafitowy) - 345,50 m2; jezdnia główna (kolor szary) – 2 052,25 m2;
d) warstwa dolna podbudowy, odcinająca (jezdnia główna) z mieszanki kruszywa naturalnego stabilizowanego cementem C1,5/2 warstwa gr. 15 cm - 2 256,40 m2;
e) warstwa górna podbudowy (jezdnia główna) z mieszanki kruszywa łamanego frakcji 0/31,5 mm, C90/2, gr. warstwy po zagęszczeniu 20 cm – 2 052,25 m2;
f) warstwa odcinająca z kruszyw naturalnych, gr. warstwy po zgęszczeniu 15 cm – 345,50 m2;
g) warstwa górna podbudowy (zjazdy) z mieszanki kruszywa łamanego frakcji 0/31,5 mm, C90/2, gr. warstwy po zagęszczeniu 15 cm – 345,50 m2;
h) drenaż - chłonne podłoże o wymiarach 60x40 cm z kruszywa mineralnego łamanego 31,5/63 mm w gotowym wykopie – 140,49 m3; separacja warstw gruntu geowłókninami filtracyjnymi PPST120 g/ m2 (wykop 60 x 40 cm wyłożony geowłókninami) - 1 170,80 m2;
i) pobocza (szer. 0,8 m) z kruszyw łamanych 4/31,5 mm z przekruszonej skały o gr. po zagęszczeniu 10 cm – 468,32 m2;
j) wykonanie przejścia dla pieszych;
k) wdrożenie stałej organizacji ruchu:
- pionowe znaki drogowe – słupki 9 szt., drogowskazy - 17 szt.;
- oznakowanie poziome farbą chlorokauczukową - 9,96 m2;
- mechaniczne malowanie – przejazd rowerowy, kolor czerwony - 44,48 m2;
l) roboty wykończeniowe:
- wycinka drzew oraz sadzenie drzew – 5 szt.;
- humusowanie z obsianiem trawą, przy gr. warstwy humusu 10 cm - 980,00 m2;

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 891153,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1169998,13 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 891153,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Techniczno-Handlowych EKO-BUD Eugieniusz Pogorzelski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7621012799

7.3.3) Ulica: Serocka 32a/1

7.3.4) Miejscowość: Wyszków

7.3.5) Kod pocztowy: 07-200

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 891153,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2023-08-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane