Dostawy różnych produktów spożywczych do stołówki szkolnej Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska w Toruniu
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00363090
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-22 23:23
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8791677110
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty mleczarskieRyby przetworzone i konserwowaneProdukty głęboko mrożoneProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneŻywność, napoje, tytoń i produkty pokrewnePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieWyroby ciastkarskie i ciastaJajaOwoce, warzywa i podobne produkty
Wykonawcy
7 przyznanych
FIRMA HANDLOWA T.B.GAJTKOWSCY, W.KRAJEWSKI SPÓŁKA JAWNAToruń, PL
116 766,22 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
43 795 PLNSTEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrudziądz, PL
107 685,44 PLNPIEKARNIA-CUKIERNIA S.C., GRZEGORZ GÓRSKI, MAŁGORZATA KWIATKOWSKAToruń, PL
107 685,44 PLNWALDEMAR BILIŃSKIOLSZTYN, PL
5024,4 PLNJOANNA ROLNICKAToruń, PL
5024,4 PLNPIEKARNIA-CUKIERNIA S.C., GRZEGORZ GÓRSKI, MAŁGORZATA KWIATKOWSKAToruń, PL
16 258 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.