Dzierżawa barwiarki automatycznej oraz procesora tkankowego próżniowego
Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr. Władysława Biegańskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00363313
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-23 08:48
- Lokalizacja
- Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8762008352
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne
Wykonawcy
2 przyznane
"INVEST MEDICAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWola Batorska, PL
185 976 PLN"INVEST MEDICAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWola Batorska, PL
185 976 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.