„Wykonanie podjazdu, miejsca parkingowego dla osób niepełnosprawnych oraz ciągów pieszo-jezdnych przy budynku dydaktycznym PUZ im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie”.
PAŃSTWOWA AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH IM. IGNACEGO MOŚCICKIEGO W CIECHANOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00363631
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00363631/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-23 10:19
- Lokalizacja
- Ciechanów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2118583d-329a-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5661805832
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00363631 z dnia 2023-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie podjazdu, miejsca parkingowego dla osób niepełnosprawnych oraz ciągów pieszo-jezdnych przy budynku dydaktycznym PUZ im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWA UCZELNIA ZAWODOWA IM. IGNACEGO MOŚCICKIEGO W CIECHANOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130869208
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gabriela Narutowicza 9
1.5.2.) Miejscowość: Ciechanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kanclerz@puzim.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: puzim.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2118583d-329a-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie podjazdu, miejsca parkingowego dla osób niepełnosprawnych oraz ciągów pieszo-jezdnych przy budynku dydaktycznym PUZ im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2118583d-329a-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00363631
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00340524
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KAI.262.21.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie podjazdu, miejsca parkingowego dla osób niepełnosprawnych oraz ciągów pieszo-jezdnych przy budynku dydaktycznym PUZ im. Ignacego Mościckiego przy ul. Sienkiewicza 28a w Ciechanowie.
Szczegółowy zakres opracowania został przedstawiony w Opisie przedmiotu zamówienia – Przedmiar Załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie wobec ziszczenia się przesłani ujętej w w/w przepisie, tj. wszystkie oferty złożone w w/w postępowaniu podlegały odrzuceniu.Wykonawcy nie spełnili warunku udziału w postępowaniu w zakresie zdolności technicznej opisanym w Rozdziale VIII SWZ : „Zamawiający uzna, że wykonawca spełnia warunek w zakresie doświadczenia: jeżeli Wykonawca wykaże, że nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał zgodnie z przepisami prawa budowlanego i prawidłowo ukończył: co najmniej dwie roboty budowlane polegające na wykonaniu budowy miejsc postojowych lub parkingowych o wartości minimum 100 000,00 zł brutto każda."
Powyższe zapisy nie pozostawiają wątpliwości co do tego, że spełnienie warunku nastąpi jedynie w przypadku wykazania robót w zakresie budowy obiektu w postaci miejsc postojowych lub parkingowych, nie zaś jakichkolwiek robót, choćby nawet o zbliżonym charakterze. Nie mogą także zostać uznane za spełniające warunek roboty w przedmiocie wybudowania obiektu innego, niż Zamawiający określił w SWZ, gdzie parking lub miejsca postojowe były jedynie częścią robót wykazywanych przez oferenta.
| 2023-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |