Wykonanie wewnętrznej kanalizacji sanitarnej niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania basenu mineralnego przy ul. Tadeusza Kościuszki w Kazimierzy Wielkiej

POWIAT KAZIMIERSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00363820
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00363820/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-23 11:11
Lokalizacja
Kazimierza Wielka, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7569959f-069d-11ee-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
6050013491
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty budowlane w zakresie przepompowni ściekówRoboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacjiRoboty budowlane w zakresie kanałów ściekowychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty instalacyjne elektryczneOchrona odgromowa

Wykonawcy

1 przyznane

GRUPA STEF - BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPałecznica, PL · lot 0
409 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00363820 z dnia 2023-08-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie wewnętrznej kanalizacji sanitarnej niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania basenu mineralnego przy ul. Tadeusza Kościuszki w Kazimierzy Wielkiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KAZIMIERSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009455

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 12

1.5.2.) Miejscowość: Kazimierza Wielka

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-500

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 41 350 - 23-12

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.kazimierzaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kazimierzaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kazimierzaw

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie wewnętrznej kanalizacji sanitarnej niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania basenu mineralnego przy ul. Tadeusza Kościuszki w Kazimierzy Wielkiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7569959f-069d-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00363820

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00072533/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Wykonanie wewnętrznej kanalizacji sanitarnej niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania basenu mineralnego przy ul. Tadeusza Kościuszki w Kazimierzy Wielkiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt „Wykorzystanie potencjału endogenicznego Powiatu Kazimierskiego przez budowę odkrytego basenu mineralnego” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00253321

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.272.11.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 452492,42 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa odcinka zewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania basenu mineralnego przy ulicy Tadeusza Kościuszki na działkach nr ewid. 2564/18, w Kazimierzy Wielkiej, powiat kazimierski, województwo świętokrzyskie. W skład inwestycji wchodzą:
Lp. W y s z c z e g ó l n i e n i e Jedn. Ilość

I. rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej:
1. Całkowita długość sieci kanalizacji sanitarnej :
- rury ø250mm PCV, 10,35 mb
- rury ø200mm PCV 5,77mb
- rury PE100RC SDR11 ø200mm – tłoczny 11,25 mb
- rury PE100RC SDR11 ø75mm – tłoczny 16,50mb
2. Studnie kanalizacyjne
-ø425, 1 szt.
- ø1000, 1 szt.
- zbiornik szczelny o poj. czynnej min 14m3/szt = 70m3, 5 szt.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków

45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji

45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45312310-3 - Ochrona odgromowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 409500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 409500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 409500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grupa STEF-BUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 386557479

7.3.3) Ulica: Winiary 66

7.3.4) Miejscowość: Pałecznica

7.3.5) Kod pocztowy: 32-109

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 409500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-08-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane