„Świadczenie usług schronienia dla osób bezdomnych oraz dla osób bezdomnych z usługami opiekuńczymi kierowanymi przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Osielsku w roku 2025”
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Osielsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00090962
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00090962/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-05 14:10
- Lokalizacja
- Osielsko, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9a6107ca-a774-42e8-8131-13f918e9f60f
- Identyfikator
- 5542095376
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opieki społecznej obejmujące miejsca noclegowe
Wykonawcy
1 przyznane
Stowarzyszenie " Z Sercem na Dłoni"Bydgoszcz, PL · lot 1
132 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00090962 z dnia 2025-02-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Świadczenie usług schronienia dla osób bezdomnych oraz dla osób bezdomnych z usługami opiekuńczymi kierowanymi przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Osielsku w roku 2025”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Osielsku
1.3.) Oddział zamawiającego: GOPS
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350688
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Centralna 6a
1.5.2.) Miejscowość: Osielsko
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-031
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gops.osielsko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gops.osielsko.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9a6107ca-a774-42e8-8131-13f918e9f60f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Świadczenie usług schronienia dla osób bezdomnych oraz dla osób bezdomnych z usługami opiekuńczymi kierowanymi przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Osielsku w roku 2025”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a6107ca-a774-42e8-8131-13f918e9f60f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00090962
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00020392/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Świadczenie usług polegających na zapewnieniu tymczasowego schronienia dla osób bezdomnych oraz tymczasowego schronienia z usługami opiekuńczymi na rok 2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00643166
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PS.271.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 164250 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zapewnienie tymczasowego schronienia w schronisku dla osób bezdomnych, dla kobiet i mężczyzna) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na zapewnieniu tymczasowego schronienia dla bezdomnych mieszkańców Gminy Osielsko będących podopiecznymi Ośrodka Pomocy Społecznej w Osielsku (dalej jako: podopieczni), w schronisku dla osób bezdomnych, w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (Dz. U. z 2024 r. poz. 1283).
b) Przedmiotem zamówienia obejmuje zapewnienie przez cały okres realizacji zamówienia, przez 7 dni w tygodniu, całodobowego tymczasowego schronienia wraz z całodziennym wyżywieniem i zapewnieniem niezbędnych warunków socjalnych oraz usług ukierunkowanych na wzmacnianie aktywności społecznej, wyjście z bezdomności i uzyskanie samodzielności życiowej bezdomnym osobom skierowanym przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Osielsku
c) Przewidywana liczba osób bezdomnych objętych usługą stanowiącą przedmiot zamówienia to 1 osoba. Ze względu na specyfikę zamówienia, którego cechuje zmienność potrzeb podopiecznych z uwagi na zmieniający się ich stan zdrowia lub sytuację osobistą, podana przez Zamawiającego liczba osób bezdomnych jest liczbą przewidywaną w całym okresie trwania zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia lub zmniejszenia przewidywanej liczby osób maksymalnie w granicach +/- 2 osoby, w zależności od faktycznych potrzeb w tym zakresie. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia wobec Zamawiającego, w tym o zapłatę odszkodowania z tytułu niezrealizowania części zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85311000-2 - Usługi opieki społecznej obejmujące miejsca noclegowe
4.5.5.) Wartość części: 18250 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zapewnienie tymczasowego schronienia w schronisku dla osób bezdomnych z usługami opiekuńczymi, dla kobiet i mężczyzna) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na zapewnieniu tymczasowego schronienia dla bezdomnych mieszkańców Gminy Osielsko, będących podopiecznymi Ośrodka Pomocy Społecznej w Osielsku (dalej jako: podopieczni), w schronisku dla osób bezdomnych z usługami opiekuńczymi, w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (Dz. U. z 2024 r. poz. 1283).
b) Przedmiotem zamówienia obejmuje zapewnienie przez cały okres realizacji zamówienia, przez 7 dni w tygodniu, całodobowego tymczasowego schronienia wraz z całodziennym wyżywieniem i zapewnieniem niezbędnych warunków socjalnych oraz usług opiekuńczych osobom bezdomnym skierowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Osielsku, które ze względu na wiek, chorobę lub niepełnosprawność wymagają częściowej opieki i pomocy w zaspokajaniu niezbędnych potrzeb życiowych.
c) Przewidywana liczba osób bezdomnych objętych usługą stanowiącą przedmiot zamówienia to 4 osoby. Ze względu na specyfikę zamówienia, którego cechuje zmienność potrzeb podopiecznych z uwagi na zmieniający się ich stan zdrowia lub sytuację osobistą, podana przez Zamawiającego liczba osób bezdomnych jest liczbą przewidywaną w całym okresie trwania zamówienia. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia lub zmniejszenia przewidywanej liczby osób maksymalnie w granicach +/- 2 osoby, w zależności od faktycznych potrzeb w tym zakresie. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia wobec Zamawiającego, w tym o zapłatę odszkodowania z tytułu niezrealizowania części zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85311000-2 - Usługi opieki społecznej obejmujące miejsca noclegowe
4.5.5.) Wartość części: 146000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 94,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 109,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 94,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Stowarzyszenie "Z sercem na dłoni"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5592063697
7.3.3) Ulica: Siedlecka 8B
7.3.4) Miejscowość: Bydgoszcz
7.3.5) Kod pocztowy: 85-403
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 132000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-02-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |