Usługa weryfikacji i odbioru pod kątem popraw. merytorycznej informacji zawodoznawczych wraz z obudową multimedialną oraz dodatkowych funkcjonalności i wirtualnych spacerów dla 76 zawodów oraz (...)
Ośrodek Rozwoju Edukacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00364033
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-23 12:02
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7010211452
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
14 przyznanych
Ewa JasińskaRadom, PL
19 050 PLNSylwia NowakowskaOlsztyn, PL
24 300 PLNEDU-CREATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
11 400 PLNEDU-CREATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
7200 PLNKatarzyna ZwolińskaŚwiecie, PL
9450 PLNROBERT FLEISCHEROlsztyn, PL
21 420 PLNEDU-CREATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
18 000 PLNEDU-CREATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
18 000 PLNEdukacja i Rynek Pracy S.C.Olsztyn, PL
22 750 PLNEDU-CREATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
18 000 PLNEDU-CREATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
30 000 PLNUrszula PrzystalskaŚwiebodzice, PL
12 800 PLNJacek PrzepiórkaRadom, PL
22 750 PLNEDU-CREATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL
21 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.