„BUDOWA OŚWIETLENIA DROGOWEGO W M-CI SIEMUSZOWA” W RAMACH ZADANIA BUDOWA OŚWIETLENIA ULICZNEGO W MIEJSCOWOŚCI: TYRAWA WOŁOSKA, SIEMUSZOWA ORAZ RAKOWA
GMINA TYRAWA WOŁOSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00364194
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00364194/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-23 12:40
- Lokalizacja
- Tyrawa Wołoska, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dee850ae-305e-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6871785094
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00364194 z dnia 2023-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„BUDOWA OŚWIETLENIA DROGOWEGO W M-CI SIEMUSZOWA” W RAMACH ZADANIA BUDOWA OŚWIETLENIA ULICZNEGO W MIEJSCOWOŚCI: TYRAWA WOŁOSKA, SIEMUSZOWA ORAZ RAKOWA
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TYRAWA WOŁOSKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440761
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 175
1.5.2.) Miejscowość: Tyrawa Wołoska
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-535
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@tyrawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tyrawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dee850ae-305e-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„BUDOWA OŚWIETLENIA DROGOWEGO W M-CI SIEMUSZOWA” W RAMACH ZADANIA BUDOWA OŚWIETLENIA ULICZNEGO W MIEJSCOWOŚCI: TYRAWA WOŁOSKA, SIEMUSZOWA ORAZ RAKOWA2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dee850ae-305e-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00364194
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00114571/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 „BUDOWA OŚWIETLENIA DROGOWEGO W M-CI SIEMUSZOWA” W RAMACH ZADANIA BUDOWA OŚWIETLENIA ULICZNEGO W MIEJSCOWOŚCI: TYRAWA WOŁOSKA, SIEMUSZOWA ORAZ RAKOWA
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00335502
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IIiGG.271.17.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zadania jest budowa sieci elektroenergetycznej obejmującej napięcie znamionowe nie wyższe niż 1 kV – oświetlenie drogowe na działkach o nr ewid. 181/1, 180/1, 179/6, 179/1, 177/6, 172/2, 174/2, 208, 207/2, 206/2, 205/2, 197/1, 202/2, 201/2, 378/1, 213, 179/3, 221, 214, 210, 203, 362/3, 215, 381/1, 216/2, 220/1, 222 w miejscowości Siemuszowa obejmująca swym zakresem:
budowę linii kablowej YAKXS 4x35mm2 o długości 1373/1509m zasilającej projektowane oprawy ośw. na proj. słupach oświetleniowych
montaż proj. opraw oświetleniowych typu LED STREET o mocy 54W
4.5.3.) Główny kod CPV: 31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny wszystkich ofert złożonych w postępowaniu przekraczają kwotę, jaką Zamawiający może przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia.| 2023-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |