Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Pniewy etap II.
GMINA PNIEWY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00364586
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00364586/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-23 14:08
- Lokalizacja
- Pniewy, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ca171cfa-3060-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7972056581
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoLampy i oprawy oświetlenioweRoboty instalacyjne elektryczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00364586 z dnia 2023-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Pniewy etap II.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PNIEWY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223876
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pniewy
1.5.2.) Miejscowość: Pniewy
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-652
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pniewy@pniewy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pniewy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.pniewy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja oświetlenia ulicznego w Gminie Pniewy etap II.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ca171cfa-3060-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00364586
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00012550/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Modernizacja oświetlenia ulicznego w gminie Pniewy etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00335476
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: In.271.37.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 145261,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 Rozbudowa linii i wymiana oświetlenia ulicznego w gminie Pniewy.Gmina Pniewy realizuje tę część w oparciu o dotację z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw 2023 oraz w ramach własnych środków budżetowych.
W ramach realizacji zadania przewidziano budowę lub wymianę dotychczasowego oświetlenia na lampy typu LED z redukcją mocy VM 50W/35W 4000K IP66 kl II 220-240V kompensacja mocy biernej z osprzętem i wysięgnikiem 2/05 m na terenie Gminy Pniewy w miejscowościach: Aleksandrów, Jeziora, Jeziora – Nowina, Karolew, Michrów, Michrów – Stefów, Nowina Przęsławice, Teodorówka, Wilczoruda, Wilczoruda – Parcela, Witalówka, Wola Pniewska.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w załączniku nr 1b do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 123276,77 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 Montaż oświetlenia ulicznego w gminie Pniewy.Gmina Pniewy realizuje tę część w oparciu o dotację z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw 2023 oraz własnych środków budżetowych.
W ramach realizacji zadania przewidziano montaż słupów i lamp solarnych, panel o mocy 100W/18V. Pozostałe parametry zostały określone w załączniku nr 1b do SWZ.
Inwestycja będzie realizowana w miejscowości Kruszewek i Załęże Duże.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 21984,29 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższa cena przewyższa kwotę, która zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 37970,59 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 50799,00 PLN
| 2023-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |