"REMONT DROGI GMINNEJ 114166E KRZAKI - PRZEDGÓRCZE"

Gmina Brzeźnio

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00364703
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00364703/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-23 14:35
Lokalizacja
Brzeźnio, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c034d370-10d5-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b
Identyfikator
8272140506
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie naprawy drógRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

Wykonawcy

1 przyznane

"BITUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLipie Śląskie, PL · lot 0
929 693,41 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00364703 z dnia 2023-08-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"REMONT DROGI GMINNEJ 114166E KRZAKI - PRZEDGÓRCZE"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brzeźnio

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934430

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wspólna 44

1.5.2.) Miejscowość: Brzeźnio

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-275

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@brzeznio.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brzeznio.com

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gwbrzeznio.e-zp.finn.pl/procurements/14/procurement

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"REMONT DROGI GMINNEJ 114166E KRZAKI - PRZEDGÓRCZE"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c034d370-10d5-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00364703

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00028509/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont drogi gminnej w miejscowości Krzaki - Przedgórcze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00271286

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: R.271.12.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 972829 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
"REMONT DROGI GMINNEJ 114166E KRZAKI - PRZEDGÓRCZE"

Zadanie pn. „Remont drogi gminnej 114166E Krzaki-Przedgórcze” na długości 1,35 km.
W zakres prac wchodzi:
a/ remont nawierzchni jezdni wraz z poboczami,
b/ remont istniejących rowów przydrożnych,
c/ remont istniejących przepustów pod drogą
d/ przebudowa zjazdów do posesji
e/ utwardzenie nawierzchni tłuczniem na działce drogowej nr 321 ( połączenie z dr.
wewnętrzną )
Remont drogi obejmuje również włączenia w drogi powiatowe na działkach: nr 45 (obręb Krzaki) od strony północnej oraz na dz. 321 (obręb Wola Brzeźniowska) od strony południowej. Na działce 321 Na działce 321 przewidziano również odtworzenie istniejących rowów przydrożnych oraz remont przepustu fi400
W ramach remontu przyjęto następujące rozwiązania konstrukcyjne:
1. Jezdnia drogi gminnej KR1 - nakładka
- W-wa ścieralna AC11S 50/70 dla KR1 gr. 4 cm
- W-wa wiążąca AC11W 50/70 dla KR1 gr. 3 cm
- Siatka wzmacniająca z włókien szklano-węglowych
- Lokalne wyrównanie istniejącej nawierzchni
AC11W 50/70 – śr. 50 kg/m2
2. Zjazdy na drogi gminne wewnętrzne
- W-wa ścieralna AC11S 50/70 dla KR1 gr. 5 cm
- Podbudowa zasadnicza z mieszanki niezwiązanej z kruszywem C90/3 o uziarnieniu 0/31,5 gr. 20 cm
3. Pobocze
- Kruszywo łamane 0/31,5 gr. 20 cm
4. Zjazdy do posesji niezabudowanych
- Kruszywo łamane 0/31,5 gr. 20 cm
5. Zjazdy do posesji zabudowanych
- Kostka brukowa kolor grafitowy gr. 8 cm
- Podsypka cementowo - piaskowa 1:4 gr. 3 cm
- Podbudowa zasadnicza z mieszanki niezwiązanej z kruszywem C90/3 o uziarnieniu 0/31,5 gr. 15 cm
W-wa mieszanki związanej cementem C1,5/2 ≤ 4,0 MPa gr. 10 cm
6. Odwodnienie drogi
Odwodnienie drogi realizowane będzie poprzez spadki podłużne i poprzeczne jezdni ,
jak w stanie istniejącym. Wody opadowe kierowane będą na teren zielony pasa
drogowego.


Szczegółowy zakres prac – ujęty w projekcie budowlanym i przedmiarze robót

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 929693,41 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1277786,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 929693,41 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BITUM Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 575 16 63 011

7.3.3) Ulica: Lipie Śląskie, ul. Cegielniana 20

7.3.4) Miejscowość: Lubliniec

7.3.5) Kod pocztowy: 42-700

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 929693,41 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

2023-08-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane