Dostawa i montaż przycisków dla pieszych, wyświetlaczy czasu i sygnalizatorów akustycznych w ramach projektu „Bezpieczny pieszy w Gminie Miejskiej Świdnik“
Gmina Miejska Świdnik
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00364817
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00364817/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2023-08-23 15:07
- Lokalizacja
- Świdnik, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b9ff6ba3-351a-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7122904551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00364817 z dnia 2023-08-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż przycisków dla pieszych, wyświetlaczy czasu i sygnalizatorów akustycznych w ramach projektu „Bezpieczny pieszy w Gminie Miejskiej Świdnik“
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Świdnik
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019359
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stanisława Wyspiańskiego 27
1.5.2.) Miejscowość: Świdnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-040
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 81 751 76 20
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@e-swidnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://umswidnik.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b9ff6ba3-351a-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż przycisków dla pieszych, wyświetlaczy czasu i sygnalizatorów akustycznych w ramach projektu „Bezpieczny pieszy w Gminie Miejskiej Świdnik“2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9ff6ba3-351a-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00364817
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00058316/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Projekt "Bezpieczny pieszy w Gminie Miejskiej Świdnik" w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Niniejsza inwestycja jest przewidziana do dofinansowania z w ramach projektu pn.: „Bezpieczny pieszy w Gminie Miejskiej Świdnik” nr POIS.03.01.00-00-0149/22-00 dofinansowanego w ramach działania 3.1. Rozwój drogowej i lotniczej sieci TEN-T oś priorytetowa III: Rozwój Sieci Drogowej TEN-T i Transportu Multimodalnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00347744
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WINZ.24.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem postępowania jest zrealizowanie zamówienia pod nazwą Dostawa i montaż przycisków dla pieszych, wyświetlaczy czasu i sygnalizatorów akustycznych w ramach projektu „Bezpieczny pieszy w Gminie Miejskiej Świdnik“ w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w ramach projektu nr POIS.03.01.00-00-0149/22-00 dofinansowanego w ramach działania 3.1. Rozwój drogowej i lotniczej sieci TEN-T oś priorytetowa III: Rozwój Sieci Drogowej TEN-T i Transportu Multimodalnego Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.
2. Zamówienie obejmuje dostawę, montaż i uruchomienie na skrzyżowaniach zlokalizowanych na terenie Świdnika:
1) Przycisków dla pieszych z funkcją wibrującą (20 sztuk)
2) Wyświetlaczy czasu dla pieszych lub rowerzystów (20 sztuk )
3) Wyświetlaczy czasu dla kierowców (8 sztuk)
4) ) Sygnalizatorów akustycznych (20 sztuk)
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 31620000-8 - Dźwiękowa i wizualna aparatura sygnalizacyjna
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38710000-5 - Liczniki czasu
45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu złożono jedna ofertę, która została odrzucona.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2023-08-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |