Modernizacja kaplic na terenie cmentarzy komunalnych w Gliwicach(1)
Miejski Zarząd Usług Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00365229
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00365229/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-24 09:03
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-668d923e-3068-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6310112268
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00365229 z dnia 2023-08-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kaplic na terenie cmentarzy komunalnych w Gliwicach(1)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Usług Komunalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271048212
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 25c
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-109
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzuk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuk.gliwice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-668d923e-3068-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kaplic na terenie cmentarzy komunalnych w Gliwicach(1)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-668d923e-3068-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00365229
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00040547/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Modernizacja kaplicy znajdującej się na terenie cmentarza Centralnego
1.1.9 Modernizacja kaplicy znajdującej się na terenie cmentarza Lipowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00340239
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZUK-EPZ.50.66.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 298891,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I - Modernizacja kaplicy Cmentarza Lipowego przy ul. Poniatowskiego w Gliwicach - etap I. Zamówienie obejmuje wykonanie prac w zakresie modernizacji kaplicy Cmentarza Lipowego przy ul. Poniatowskiego w Gliwicach, z dostosowaniem do obowiązujących przepisów - etap I.Etap I inwestycji swoim zakresem obejmować będzie:
- modernizację stolarki drzwiowej;
- roboty wewnętrzne – ściany i tynki;
- posadzki i instalacje.
Wszystkie prace zostaną wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi przepisami oraz według wytycznych z opisu inwestycji.
Integralną częścią niniejszej specyfikacji są:
1. Projekt (załączony dla całości przedsięwzięcia)
2. Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót
3. Przedmiar robót (dla etapu I robót).
Uwaga: Wszystkie elementy składowe dokumentacji stanowią komplet. Przy sporządzaniu oferty przetargowej oraz realizacji przedmiotu zamówienia, wszystkie elementy dokumentacji oraz uwagi z SWZ należy rozpatrywać łącznie.
ISTOTNE WARUNKI ZAMÓWIENIA DLA OBU CZĘŚCI.
1. Podane w przedmiarze podstawy wyceny i technologia nie są obowiązujące dla Wykonawcy.
2. Do wykonania robót należy stosować materiały posiadające aktualne certyfikaty i atesty oraz deklaracje zgodności z Polską Normą lub Aprobatą Techniczną.
3. Oferent winien ująć w ofercie wszelkie koszty wynikających z organizacji robót i placu budowy, transportu, wydzielenia strefy robót;, itp.
4. Odbiór końcowy zostanie dokonany przez komisję wyznaczoną przez Zamawiającego. Komisja dokona oceny jakości wykonanych robót na podstawie przedstawionych dokumentów, oceny wizualnej oraz zgodności wykonania robót z wymaganiami i przedmiarem robót.
5. W czasie realizacji robót Wykonawca jest zobowiązany do:
- prowadzenia robót pod nadzorem osoby posiadającej odpowiednie uprawnienia budowlane,
- stałego utrzymania ładu i porządku na terenie budowy,
- zagospodarowania odpadów powstałych w trakcie wykonywania prac zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie,
- oznakowania i odpowiedniego zabezpieczenia materiałów niezbędnych do wykonania prac,
- bieżącego wywozu gruzu i odpadów pochodzących z rozbiórek,
- oznakowania i zabezpieczenia miejsc prowadzenia robót zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP,
- zgłaszania do odbioru robót zanikających i ulegających zakryciu oraz udziału w odbiorach częściowych i w odbiorze końcowym.
6. Szczególne warunki wykonywania robót:
- w trakcie trwania ceremonii pogrzebowych należy wstrzymać prowadzenie robót,
- składowanie materiałów i parkowanie samochodów może się odbywać tylko w miejscach
- wyznaczonych przez Zamawiającego,
- prace prowadzić w czasie wyznaczonym przez kierownika obiektu.
7. Do odbioru robót Wykonawca jest zobowiązany przedstawić następujące dokumenty:
- certyfikaty, atesty i deklaracje zgodności na zabudowane materiały,
- protokoły odbiorów częściowych,
- oświadczenie kierownika budowy i wewnętrzny dziennik budowy,
- dokumenty przekazania odpadów na wysypisko.
ISTOTNE WARUNKI ZAMÓWIENIA.
1. Podane w przedmiarze podstawy wyceny i technologia nie są obowiązujące dla Wykonawcy.
2. Do wykonania robót należy stosować materiały posiadające aktualne certyfikaty i atesty oraz deklaracje zgodności z Polską Normą lub Aprobatą Techniczną.
3. Oferent winien ująć w ofercie wszelkie koszty wynikających z organizacji robót i placu budowy, transportu, wydzielenia strefy robót;, itp.
4. Odbiór końcowy zostanie dokonany przez komisję wyznaczoną przez Zamawiającego. Komisja dokona oceny jakości wykonanych robót na podstawie przedstawionych dokumentów, oceny wizualnej oraz zgodności wykonania robót z wymaganiami i przedmiarem robót.
5. W czasie realizacji robót Wykonawca jest zobowiązany do:
- prowadzenia robót pod nadzorem osoby posiadającej odpowiednie uprawnienia budowlane,
- stałego utrzymania ładu i porządku na terenie budowy,
- zagospodarowania odpadów powstałych w trakcie wykonywania prac zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie,
- oznakowania i odpowiedniego zabezpieczenia materiałów niezbędnych do wykonania prac,
- bieżącego wywozu gruzu i odpadów pochodzących z rozbiórek,
- oznakowania i zabezpieczenia miejsc prowadzenia robót zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP,
- zgłaszania do odbioru robót zanikających i ulegających zakryciu oraz udziału w odbiorach częściowych i w odbiorze końcowym.
6. Szczególne warunki wykonywania robót:
- w trakcie trwania ceremonii pogrzebowych należy wstrzymać prowadzenie robót,
- składowanie materiałów i parkowanie samochodów może się odbywać tylko w miejscach
- wyznaczonych przez Zamawiającego,
- prace prowadzić w czasie wyznaczonym przez kierownika obiektu.
7. Do odbioru robót Wykonawca jest zobowiązany przedstawić następujące dokumenty:
- certyfikaty, atesty i deklaracje zgodności na zabudowane materiały,
- protokoły odbiorów częściowych,
- oświadczenie kierownika budowy i wewnętrzny dziennik budowy,
- dokumenty przekazania odpadów na wysypisko.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45442100-8 - Roboty malarskie
4.5.5.) Wartość części: 231000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II - Modernizacja kaplicy Cmentarza Centralnego przy ul. Kozielskiej w Gliwicach, z dostosowaniem części pomieszczeń do funkcji wieńcowni.Zamówienie obejmuje wykonanie prac w zakresie modernizacji kaplicy cmentarnej przy ul. Kozielskiej w Gliwicach i dostosowania części pomieszczeń do funkcji wieńcowni.
Inwestycja swoim zakresem obejmować będzie:
1. Malowanie elewacji farbami elewacyjnymi - 1284,6 m2 z zastosowaniem rusztowania warszawskiego do 5 m.
2. Malowanie farbami elewacyjnymi – wieżyczka i kominy – 56,2 m2 z zastosowaniem zwyżki.
3. Malowanie drzwi i ram okiennych – 99,54 m2.
4. Malowanie krat metalowych (balustrady) farbami antykorozyjnymi - 45,6 m2;
5. Prace wyburzeniowe – wykucie otworów na okna;
6. Prace tynkarskie;
7. Prace stolarskie / ślusarskie (montaż dodatkowych okuć drzwi);
8. Dostawę i montaż okien stałych z kwaterą uchylną wg. opisu (uwaga: wymiary zweryfikować na budowie!);
9. Malowanie farbami emulsyjnymi do malowania wnętrz - 870,6 m2;
10. Malowanie lamperii o wysokości 2 m - 38,5 m2; Roboty swoim zakresem obejmują:
1. Montaż i demontaż rusztowania „warszawskiego” wg potrzeb.
2. Drapanie starych powłok malarskich.
3. Mycie i gruntowanie ścian.
4. Malowanie farbą elewacyjną na kolor F-1060 wg systemu KABE lub równoważne (wykonać próbkę malowania).
5. Wykucie otworów na okna oraz prace tynkarskie;
6. Dostawę i montaż okien PCV stałych z naświetlem uchylnym, 2 kpl.
7. Dostawę i montaż okuć drzwiowych (zamek, szyld, klamka jednostronna i stopka) – przywrócenie funkcjonalności drzwi – 2 kpl.
8. Malowanie farbami emulsyjnymi do malowania wnętrz – kolor do ustalenia z kierownikiem obiektu.
9. Malowanie lamperii - kolor do ustalenia z kierownikiem obiektu.
10. Usuwanie starych powłok z drzwi i ram okiennych.
11. Malowanie drzwi i ram okiennych na kolor F-3073 wg systemu KABE lub równoważne.
12. Czyszczenie balustrad metalowych.
13. Przetarcie papierem ściernym i odtłuszczenie powierzchni.
14. Malowanie farbą antykorozyjną na kolor szary grafit.
Wszystkie prace zostaną wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, obowiązującymi przepisami oraz według wytycznych inwestora. Kolorystyka wnętrz do uzgodnienia z kierownikiem obiektu. Kolory zewnętrzne – po zatwierdzeniu przez Miejskiego Konserwatora Zabytków.
Integralną częścią niniejszej specyfikacji są:
1. Załączniki graficzne.
2. Przedmiar robót.
3. SST.
Uwaga: Wszystkie elementy składowe dokumentacji stanowią komplet. Przy sporządzaniu oferty przetargowej oraz realizacji przedmiotu zamówienia, wszystkie elementy dokumentacji oraz uwagi z SWZ należy rozpatrywać łącznie.
ISTOTNE WARUNKI ZAMÓWIENIA.
1. Podane w przedmiarze podstawy wyceny i technologia nie są obowiązujące dla Wykonawcy.
2. Do wykonania robót należy stosować materiały posiadające aktualne certyfikaty i atesty oraz deklaracje zgodności z Polską Normą lub Aprobatą Techniczną.
3. Oferent winien ująć w ofercie wszelkie koszty wynikających z organizacji robót i placu budowy, transportu, wydzielenia strefy robót;, itp.
4. Odbiór końcowy zostanie dokonany przez komisję wyznaczoną przez Zamawiającego. Komisja dokona oceny jakości wykonanych robót na podstawie przedstawionych dokumentów, oceny wizualnej oraz zgodności wykonania robót z wymaganiami i przedmiarem robót.
5. W czasie realizacji robót Wykonawca jest zobowiązany do:
- prowadzenia robót pod nadzorem osoby posiadającej odpowiednie uprawnienia budowlane,
- stałego utrzymania ładu i porządku na terenie budowy,
- zagospodarowania odpadów powstałych w trakcie wykonywania prac zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie,
- oznakowania i odpowiedniego zabezpieczenia materiałów niezbędnych do wykonania prac,
- bieżącego wywozu gruzu i odpadów pochodzących z rozbiórek,
- oznakowania i zabezpieczenia miejsc prowadzenia robót zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP,
- zgłaszania do odbioru robót zanikających i ulegających zakryciu oraz udziału w odbiorach częściowych i w odbiorze końcowym.
6. Szczególne warunki wykonywania robót:
- w trakcie trwania ceremonii pogrzebowych należy wstrzymać prowadzenie robót,
- składowanie materiałów i parkowanie samochodów może się odbywać tylko w miejscach
- wyznaczonych przez Zamawiającego,
- prace prowadzić w czasie wyznaczonym przez kierownika obiektu.
7. Do odbioru robót Wykonawca jest zobowiązany przedstawić następujące dokumenty:
- certyfikaty, atesty i deklaracje zgodności na zabudowane materiały,
- protokoły odbiorów częściowych,
- oświadczenie kierownika budowy i wewnętrzny dziennik budowy,
- dokumenty przekazania odpadów na wysypisko.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45442100-8 - Roboty malarskie
4.5.5.) Wartość części: 118670,06 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 21.08.2023 r. do g. 11:00 w postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 21.08.2023 r. do g. 11:00 w postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
| 2023-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |