Przebudowa i remont budynku Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Lisewie
Gmina Lisewo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00091161
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00091161/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-05 14:46
- Lokalizacja
- Lisewo, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8937d05d-4c6b-4b69-a7b9-eeb3504c171d
- Identyfikator
- 8751488360
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00091161 z dnia 2025-02-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont budynku Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Lisewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lisewo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118514
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chełmińska 2
1.5.2.) Miejscowość: Lisewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-230
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mackowska@lisewo.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.lisewo.com
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8937d05d-4c6b-4b69-a7b9-eeb3504c171d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i remont budynku Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Lisewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8937d05d-4c6b-4b69-a7b9-eeb3504c171d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00091161
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00049774/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa i remont budynku Szkoły Podstawowej i. Janusza Korczaka w Lisewie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00407980
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGiI.271.5.2024.PK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2686362,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamawiający informuje, iż zamówienie jest dofinansowane ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Wstępna Promesa NR Edycja8/2023/2027/PolskiLad.
Zamawiający na podstawie art. 310 ustawy Pzp wskazuje, że może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia w ramach ww. źródła finansowania, nie zostały mu przyznane.
1. Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa i remont budynku Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Lisewie, adres: ul. Toruńska 16, 86-230 Lisewo, Dz. Nr Ew. 291/14.
1) Branża budowlana, należy wykonać:
Zakres prac pomieszczenia na parterze budynku: Dla pomieszczeń nr 1/1-1/6 oraz 1/17-1/23:
prace przygotowawcze:
- demontaż wyposażenia sali ( przygotowanie do ponownego montażu),
- demontaż parapetów,
- przecieranie starych tynków wraz z oczyszczeniem z powłok malarskich,
- demontaż posadzki wraz z podbudową, wykonanie pogłębienia posadzki na gruncie,
- demontaż instalacji elektrycznej, i sanitarnej,
- demontaż stolarki drzwiowej.
prace remontowe:
- wykonanie nowej podbudowy posadzki wraz z warstwą izolacji p. wilgociowej, termicznej styropian EPS 200 gr 2x6cm i wylewki cementowej gr 8cm,
- montaż nowych parapetów z konglomeratu,
- wykonanie sufitów podwieszanych akustycznych,
- wykonanie okładziny ścian z wykładziny obiektowej na wys. 2,0m,
- wykonanie gładzi gipsowych i malowanie farba lateksową na ścianach ponad wykładziną pvc,
- wykonanie wylewki wyrównującej pod wykładzinę obiektową na posadzce, ułożenie wykładziny,
- wykonanie nowych instalacji elektrycznych i sanitarnych,
- montaż wyposażenia sali,
- montaż stolarki drzwiowej,
- montaż obudowy grzejników.
Zakres prac pomieszczenia na I piętrze budynku:
prace przygotowawcze:
- demontaż wyposażenia sali ( przygotowanie do ponownego montażu),
- demontaż parapetów,
- przecieranie starych tynków wraz z oczyszczeniem z powłok malarskich,
- demontaż posadzki,
- demontaż instalacji elektrycznej, i sanitarnej,
- demontaż stolarki drzwiowej.
prace remontowe:
- montaż nowych parapetów z konglomeratu,
- wykonanie sufitów podwieszanych akustycznych,
- wykonanie okładziny ścian z wykładziny obiektowej na wys. 2,0m,
- wykonanie gładzi gipsowych i malowanie farba lateksową na ścianach ponad wykładziną pvc,
- wykonanie wylewki wyrównującej pod wykładzinę obiektową na posadzce, ułożenie wykładziny,
- wykonanie nowych instalacji elektrycznych i sanitarnych,
- montaż wyposażenia sali,
- montaż stolarki drzwiowej,
- montaż obudowy grzejników.
Zakres prac opisano na rysunkach dla poszczególnych pomieszczeń.
2) Branża elektryczna, należy wykonać:
- przebudowa przyłącza napowietrznego NN-0,4kV,
- szafka "PWP",
- rozdzielnica "RG", TP-1", TP-2", "TKOM",
- instalacja "WYŁ. P.POŻ", wewnętrzne linie zasilające,
- instalacja oświetlenia podstawowego – Piwnica,
- instalacja oświetlenia podstawowego – Parter,
- instalacja oświetlenia podstawowego – Piętro,
- instalacja oświetlenia awaryjnego i ewakuacji – Piwnica,
- instalacja oświetlenia awaryjnego i ewakuacji – Parter,
- instalacja oświetlenia awaryjnego i ewakuacji – Piętro,
- instalacja gniazd wtyczkowych, wtyczkowych DATA – Parter,
- instalacja gniazd wtyczkowych, wtyczkowych DATA – Piętro,
- instalacja zasilania platform dla osób niepełnosprawnych - Parter, Piętro,
- instalacja zasilania ekranu projektora, KD, centrali telefonicznej, dzwonka szkolnego, szaf "SPD3", "SDP4", szafki "RTV" - Parter, Piętro,
- instalacja dzwonka szkolnego /bezstresowego/ - Piwnica, Parter, Piętro,
- instalacja RTV - Parter, Piętro,
- instalacja nagłośnienia sali - Piętro pom. 2/5,
- instalacja sieci strukturalnej - Parter, Piętro,
- instalacja monitoringu CCTV - Parter, Piętro, Teren wokół budynku,
- koryta kablowe – Parter,
- koryta kablowe, listwy/koryta naścienne PCV – Piętro,
- zabudowa istn. instalacji natynkowych pod tynk,
- demontaże.
2) Branża sanitarna, należy wykonać:
- wewnętrzna instalacja wodociągowa p.poż.,
- wewnętrzna instalacja centralnego ogrzewania,
- demontaż istniejących instalacji sanitarnych.
3) W trakcie wykonywania przedmiotu zamówienia wykonawca zobligowany
jest do zapewnienia stałego / ciągłego nadzoru w miejscu wykonywania prac.
Nadzór ten musi sprawować osoba posiadająca uprawnienia budowlane w zakresie prowadzonych w danym momencie prac.
4) Zamawiający zastrzega, że w trakcie wykonywania prac w danej części obiektu, pozostałe część obiektu będą funkcjonowały w sposób zgodny z ich przeznaczeniem. Wykonawca winien skalkulować koszty zabezpieczenia placu budowy, tak aby spełnić wymagania BHP.
Dodatkowy, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa: SWZ, Dokumentacja techniczna (załącznik Nr 5 do SWZ), Wzór umowy - (załącznik Nr 6 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg
45410000-4 - Tynkowanie
45442100-8 - Roboty malarskie
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45313000-4 - Instalowanie wind i ruchomych schodów
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
32234000-2 - Kamery telewizyjne o obwodzie zamkniętym
30231300-0 - Monitory ekranowe
32333100-7 - Rejestratory obrazu wideo
42961100-1 - System kontroli dostępu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2745000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2745000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2745000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BETPOL BIS DARIUSZ STRZELECKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP:8791025637
7.3.4) Miejscowość: Silno 45C
7.3.5) Kod pocztowy: 87-125
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2745000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-02-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |