Świadczenie usług przeprowadzenia kontroli antydopingowej moczu i krwi
POLSKA AGENCJA ANTYDOPINGOWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00365398
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-08-24 09:44
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5262165905
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Specjalistyczne usługi medyczne
Wykonawcy
5 przyznanych
Aleksandra GrabowskaZąbki, PL
30 000 PLNJulia TrojanWarszawa, PL
30 000 PLNPAMA Paweł JaglińskiPruszków, PL
30 000 PLNPrzedsiębiorstwo Usługowe "JOANNA" Joanna BarszczWARSZAWA, PL
30 000 PLNMałgorzata KarsuskaOżarów Mazowiecki, PL
30 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.