Zagospodarowanie terenu Przedszkola nr 148 przy ul.Kazimierzowskiej 45 w Warszawie w ramach zadania inwestycyjnego pn: Przebudowa budynku Przedszkola nr 148 przy ul.Kazimierzowskiej 45 w Warszawie
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00365744
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00365744/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-08-24 11:15
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7abc5fa5-31f8-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 01525964000059
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00365744 z dnia 2023-08-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu Przedszkola nr 148 przy ul.Kazimierzowskiej 45 w Warszawie w ramach zadania inwestycyjnego pn: Przebudowa budynku Przedszkola nr 148 przy ul.Kazimierzowskiej 45 w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000059
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rakowiecka 25/27
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-517
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.mokotow@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mokotow.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/122745/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu Przedszkola nr 148 przy ul.Kazimierzowskiej 45 w Warszawie w ramach zadania inwestycyjnego pn: Przebudowa budynku Przedszkola nr 148 przy ul.Kazimierzowskiej 45 w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7abc5fa5-31f8-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00365744
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00515833/35/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Zagospodarowanie terenu Przedszkola nr 148 przy ul. Kazimierzowskiej 45 w ramach zadania inwestycyjnego Przebudowa budynku Przedszkola nr 148 przy ul. Kazimierzowskiej 45 w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00340450
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-IV-WZP.271.94.2023.DKO
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 896411,07 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Zagospodarowanie terenu Przedszkola nr 148 przy ul. Kazimierzowskiej 45.
W ramach zadania Zamawiający zleca n/w zakres robót:
- roboty przygotowawcze,
- rozbiórkę istniejących nawierzchni dla wykonania zakresu prac budowlanych objętych opracowaniem projektowych,
- utylizacja rozebranej nawierzchni poliuretanowej oraz betonowych płytek chodnikowych,
- remont istniejącego ogrodzenia w zakresie pozostawienia i naprawy i wymiana paneli ogrodzenia,
- budowa ogrodzenia w zadanym zakresie,
- dostawa i montaż furtki i bram rozwieranych zgodnie z projektem,
- budowa podjazdu i miejsc parkingowych,
- budowa chodników,
- ułożenie opaski wokół budynku
- nasadzenie zastępcze drzewa,
- rozłożenie trawnika z rolki,
- rozłożenie mat przerostowych,
- dostawa i montaż altany śmietnikowej,
- dostawa i montaż altany edukacyjnej wraz z wyposażeniem,
- dostawa i montaż elementów małej architektury
- dostawa i montaż skrzyń uprawowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu została złożona jedna oferta, której cena przewyższa kwotę jaką Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia kwotę 1 102 585,62 zł brutto, natomiast cena oferty wynosi 1 496 254,36 zł brutto. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny powyższej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1496254,36 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1496254,36 PLN
| 2023-08-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |