Remont nawierzchni asfaltowych dróg na terenie Miasta Kwidzyna

Miasto Kwidzyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00366052
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00366052/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-08-24 12:21
Lokalizacja
Kwidzyn, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dce4f924-31e1-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5811956166
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00366052 z dnia 2023-08-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni asfaltowych dróg na terenie Miasta Kwidzyna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Kwidzyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747744

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 19

1.5.2.) Miejscowość: Kwidzyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-500

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kwidzyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kwidzyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/um_kwidzyn

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont nawierzchni asfaltowych dróg na terenie Miasta Kwidzyna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dce4f924-31e1-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00366052

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00520049/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont nawierzchni dróg

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00338888

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.10.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana pn.: Remont nawierzchni asfaltowych oraz remont dróg na terenie Miasta Kwidzyna.
2. Wykonawca przyjmuje do wykonania roboty budowlane polegające na remoncie nawierzchni asfaltowych dróg na terenie miasta Kwidzyna, szczegółowo opisane w załączonej dokumentacji technicznej.
3. Zakres robót i termin ich realizacji będzie każdorazowo określany zleceniem w formie pisemnej.
4. Rozliczenie za poszczególne przedmioty odbioru będzie się odbywało fakturami przejściowymi a wykonanie robót objętych fakturą zostanie potwierdzone przez inspektora nadzoru, wystawianymi za poszczególne etapy wykonanych robót, stosownie do udzielonego zlecenia.
5. Roboty remontowe awaryjne (zdaniem zamawiającego stanowiące zagrożenie dla uczestników ruchu) muszą być prowadzone niezwłocznie, jednak rozpoczęcie robót musi nastąpić nie później niż w czasie 24 godz. od zgłoszenia a zakończenie robót w ciągu następnych 24 godz. Termin liczy się od godziny zgłoszenia przez Zamawiającego dla Wykonawcy. Zgłoszenie przez Zamawiającego będzie przekazywane telefonicznie potwierdzone w formie pisemnej (faksem,
e-mailem). Termin musi być dotrzymany niezależnie od warunków atmosferycznych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający na sfinansowanie zamówienia przeznaczył w budżecie kwotę: 9.000.000,00 zł. W przedmiotowym postępowaniu oferta z najniższą ceną (16.821.685,00 zł) znacznie przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do wysokości ceny oferty.
2023-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane